بسته بندی لباس در اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بسته بندی لباس در اسباب کشی

بسته بندی لباس در اسباب کشی

شاید شما فکر کنید که بسته بندی لباس در اسباب کشی زیاد بحث مهمی نیست اما اینطور فکر نکنید در هنگام اسباب کشی بسته بندی لباس های شما نیز اصول و راهکار های مخصوص به خودش را دارد که شما اگر از آن ها پیروی کنید میتوانید از به وجود آمدن هرگونه اشکالی در باربری خود جلوگیری کنید.

همانطور که میدانید لباس ها بخش مهمی از وسایل و لوازم در بسته بندی اثاثیه محسوب میشوند مخصوصا اگر شما در خانه چند فرزند داشته باشید قطعا تعداد بسیار زیادی نیز از انواع و اقسام لباس ها خواهید داشت که بسته بندی همین وسایل نیز به نوبه خود هم زحمت زیادی میخواهد و هم وقت زیادی را از ما میگیرد.

وظایف شرکت های باربری در بسته بندی لباس ها

امروزه دیگر کار باربری مثل گذشته بسیار سخت و طاقت فرسا نیست زیرا با گذشت زمان به وظایف شرکت های باربری هر روزه اضافه میشود و به همین خاطر نیز این شرکت ها هم کارکنان و پرسنل خود را آموزش میدهند که این کارکنان بتوانند بخش اعظمی از کارهای باربری شما را چه حمل بار و چه بسته بندی وسایل مختلف را انجام دهند.

در بسته بندی لباس ها نیز همین مورد وجود دارد و کارکنان ما در این کار به شما راهنمایی های لازم را انجام میدهند و به شما در بسته بندی آن ها کمک خواهند کرد.در باربری لباس ها به چندین نوع تقسیم میشوند که در زیر به آن ها اشاره میکنیم:

• لباس کودک
• لباس آقایان
• لباس خانمها

که با توجه به انواع لباس های موجود بسته بندی های مختلفی هم به نسبت آن ها باید انجام شود و هدف ما از دسته بندی لباس ها همین بود.

نحوه بسته بندی لباس

برای بسته بندی کردن لباس ها در اسباب کشی روش های مختلفی وجود دارد که شما پوشاک خود را آماده اسباب کشی کنید اما شاید ساده ترین و سریع ترین روش قرار دادن کلیه پوشاک و لباس ها در ساک های بزرگ، کارتن ها و یا چمدان ها باشد.شما از این روش در سفر های خودتون هم استفاده میکنید.

این روش اما شاید برای شما مناسب نباشد زیرا با این مدل بسته بندی ممکن است لباس های شما تا رسیدن به مقصد جدید کاملا چروکیده و کثیف شوند و مجبور شوید همه را از اول بشویید و اتو بزنید.

بسته بندی لباس در اسباب کشی

برای حل این مشکل میتوانید از روش های زیر برای بسته بندی وسایل خود استفاده کنید:

شما میتوانید انواع لباس هایتان را از جمله لباس های ورزشی، لباس های زیر، جوراب و مخصوصا لباس کودکانتان را قبل از قرار دادن داخل کارتن با لایه ای از کاورهای پلاستیکی بپوشانید.

حتما از کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس های رسمی مانند کت و شلوار آقایان و برخی لباس های خانمها استفاده کنید.

سعی کنید تا حتما از کارتن رگال دار استفاده کنید در هنگام بسته بندی لباس هایتان زیرا نه تنها هنگام اسباب کشی لباس های شما کثیف نمی شوند بلکه حتی چروک هم نمی شوند و پس از اینکه لباس هایتان را به منزل جدیدتان منتقل کردید براحتی می توانید لباس ها را یک به یک از درون کارتن رگال دار بیرون آورده و در کمدهای خود آویزان کنید و دیگر نیازی به شستشوی دوباره آن ها و اتو زدن نخواهید داشت.

اگر شما وقت مناسبی را برای بسبته بندی لباس ها در نظر بگیرید حمل لباس هایتان بسیارآسان تر خواهد بود و همچنین دچار کثیفی و آسیب دیدگی کمتری خواهند شد.

با دیگر مقالات لیت بار با ما همراه باشید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *