مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم

اسباب کشی و حمل اثاثیه و بسته بندی وسایل شما جزو سخت ترین کارها می باشد که اصول و قوانین خاص به خود را دارند که شما باید آن ها را رعایت کنید به همین منظور ما در این مقاله نیز مواردی که باید در روز باربری به خاطر داشته باشیم را بهتون معرفی میکنیم تا با اصول روز باربری و همچنین قبل و بعد نیز آشنا شوید تا از سختی این کار برای شما کاسته شود و بتوانید به سادگی و مطمین کار باربری خود را انجام دهید.

ممکن است شما جزو افرادی باشید که استرس زیادی برای اسباب کشی خود داشته باشید اما ما راه هایی را برای شما آموزش میدهیم تا بتوانید خودتان را چند روز قبل تر از باربری آماده کنید و همین باعث میشود تا هم از استرس شما در حین باربری کاسته شود و هم سریع تر و بهتر و منظم تر به کار اسباب کشی منزل خود بپردازید.

روز قبل از باربری

معمولا روز قبل از اسباب کشی بسیار سخت و طاقت فرساس و بسیاری از مشکلات و استرس ها در این روزممکن است برای شما پیش آید به همین دلیل اگر از قبل همه چیز را آماده کنید و همین روز قبل باربری را هم به درستی مدیریت کنید مسلما هیچ مشکلی دیگر برایتان پیش نخواهد آمد و حتی از اسباب کشی خود لذت نیز خواهید برد.

در روز قبل از باربری چند وسیله را معمولا باید بسته بندی کنید و آماده کنید که در زیر لیست آن ها را در اختیار شما قرار میدهیم:

لباس هایتان مخصوص لباس کودکان را

تخت خواب خود و فرزندانتان را

شارژر تلفن، موبایل و بقیه لوازم الکترونیکی و برقی

تمامی لوازم و وسایل شوینده و بهداشتی و وسایل حمام و شخصی تان

ظروف و لوازم خانه به خصوص بشقاب ها، قوری و کتری

همچنین سعی کنید کمی هم خوراکی برای روز اسباب کشی آماده کنید تا بتوانید از آن ها استفاده کنید همچنین اگر فرزندی هم دارید حتما به فکر راحتی و خورد و خوراک آن ها نیز باشید همچنین میتوانید آن ها را یکی دو روزی پیش فردی که امکان نگه داری از آن ها دارد بسپارید.

همچنین حتما قبل از باربری به محل جدید سر بزنید و از تمیز و آماده بودن همه چیز در محل جدید مطمین شوید و همچنین از روز قبل لیستی از کارهایی که باید انجام دهید تهیه کنید تا چیزی را از قلم نیندازید و اسباب کشی شما کاملا با نظم به پیش رود.

 روز باربری

روز باربری و مهم ترین و پر مشغله ترین روز که شما باید نکاتی را که بهتون در این بخش آموزش میدیم رو رعایت کنید.

در این روز شما احتمالا کار بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت و حمل آنها به مقصد جدید را انجام خواهید داد و تنها فکر و ذکر شما نتیجه کار و سالم رسیدن کارتن ها و جعبه های اسباب کشی به محل جدیدتان می باشد.

در این روز است که کارگران از طرف شرکت باربری به خانه شما خواهند آمد و تمامی لوازم شما را بسته بندی کرده و به درون ماشین حمل بار منتقل خواهند کرد.

شما بهتر است که شب قبل را به خوبی استراحت کرده باشید و روز باربری بسیار سرحال باشید زیرا  در این روز کار بسیار زیادی به روی دوش شما خواهد بود بنابراین شما باید انرژی کافی برای رسیدگی به همه امور را داشته باشید.

همچنین سعی کنید از صبح زود یا شب قبل و قبل از رسیدن کارگران باربری تمامی وسایل شما آماده حمل باشند و همچنین هر وسیله یا دستگاهی که به عهده کارگران نمی باشد را آماده کرده و در دسترس کارگران قرار دهید.

در این روز شما باید کار هایی از جمله  وسایل را از برق بکشید و پنجره ها را ببندید و آن ها را ایمن سازید و هر در و یا قسمت باز شونده ای از کابینت ها یا کمد ها یا هر وسیله دیگری وجود داشته باشد را سعی کنید با چسب محکم سازید.

امیدوارم با دانستن این نکات بتوانید اسباب کشی آسان و مطمینی را داشته باشید با دیگر آموزش های لیت بار با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *