بهترین زمان برای اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بهترین زمان برای اسباب کشی
بهترین زمان اسباب کشی

بهترین زمان اسباب کشی

اسباب کشی یکی از مهمترین و البته مشکل ترین کارهاییست که همه ما در زندگی با آن مواجه خواهیم شد، بنابراین پیش از اقدام به اثاث کشی و جابجایی اسباب به منزل یا محل کار جدید بایستی درمورد بهترین زمان برای اسباب کشی کمی تحقیق و بررسی و سپس اقدام کنید. به یاد داشته باشید که اگر این کار را به درستی انجام ندهید، می تواند موجب دردسر و یا ایجاد زحمت مضاعف برای شما در زمان باربری و حمل بار به محل جدید شود.

"<yoastmark

توجه داشته باشید که گاهی جهت اسباب کشی به محل جدید گاهی لازم است که چند روز متوالی درگیر این کار شوید. لذا بهتر است از قبل خودتان را آماده کنید. توجه داشته باشید که ممکن است برای حمل اثاث در روزهای اسباب کشی، چندین دفعه کارگران شرکت باربری مجبور باشند که به محل قبلی برگشته و هر بار بخشی از اثاثیه را با خود به محل جدید ببرند.

این کار علاوه بر هزینه معمولا زمان بیشتری جهت اینکار طلب می کند. البته این مسئله را هم در نظر داشته باشید که هر چه تعداد و ابعاد وسایل بیشتر باشد، نیاز به ماشین بزرگتری جهت حمل وسایل به منزل یا محل جدید است. ولی در صورتی که تعداد و یا سایز اثاثیه کوچک باشند، با کمک یک نیسان بار معمولی نیز می توان جابجایی آنها را انجام داد. البته این کار تابع شرایط شما و وسایلی که می خواهید به محل جدید حمل کنید نیز هست.

اینکه مثلا چقدر وسایل و اشیاء کوچک دارید و یا لوازم برقی در خانه و یا تلویزیون بزرگ و یا سایز متوسط دارید، چه مقدار لباس، کتاب و … را می خواهید به محل جدید حمل کنید و یا سایر لوازم. همین مسئله یک فاکتور اساسی جهت زمان بندی و تخمین آن قبل از رزرو جهت باربری و اسباب کشی با استفاده از یک شرکت خوب و درجه یک  باربری همچون باربری لیت بار است. مسئله دیگر هم طبیعتا آماده بودن مقصد شماست، بطوری که هر چه مکان جدید تمیزتر و مرتب تر باشد، قاعدتا هنگام اسباب کشی، کمتر به زحمت می افتید و پس از چیدن وسائل در سر جای خود دیگر مشکل چندانی نخواهید داشت. 

توصیه های اسباب کشی

"<yoastmark

شما باید از یک هفته قبل از اسباب کشی، خود را کاملا آماده کنید. هر شب به محل جدید سر بزنید و از درستی و سلامت همه چیز مطمئن شوید تا در روز اسباب کشی و بعد از آن دچار مشکل نشوید و نیاز به صرف زمان بیشتر جهت این امور نباشد. همچنین در روز اسباب کشی از کارگران شرکت باربری بخواهید که موقع حمل اشیاء اصلا عجله نکنند. گاهی کمک گرفتن از بستگان و یا دوستان صمیمی می تواند کمک بزرگی به شما باشد و موجب سرعت بخشیدن به اسباب کشی شود، پس آنها را فراموش نکنید. بهتر است اسباب کشی در ساعت هایی انجام شود که ترافیک در آن کمتر است.

می دانید که ساعت های اوج ترافیک تهران از ۷ الی ۹ صبح و از طرف دیگر از ۵ بعد ازظهر الی ۷ شب است.  پس این نکته را به یاد داشته باشید و از قبل محل جدید را علاوه بر نظافت، در صورت نیاز سم پاشی کنید اما حواستان باشد که در این کار افراط نکنید.  همچنین بهتر است از چند روز قبل نوشته هایی بر روی کاغذ با سایز بزرگ چاپ شود و روی هر یک از این کاغذها و یا برچسب ها نام و مشخصات محتوایات درون کارتن ها را بنویسید تا بعد از باربری و هنگام چیدن وسایل، بتوانید به راحتی هرکدام از لوازم خانه یا شرکت خود را پیدا کنید و در جای مناسب با سلیقه خود قرار دهید و حتما برای بسته بندی وسایل زمان کافی را در نظر بگیرید. 

شرکت لیت بار به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیلات در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد. از اینکه با این مقاله از لیت بار نیز با ما همراه بودید از شما متشکریم…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *