رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی
رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی

رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی

با سلام امروز هم با یکی دیگر از مقاله های سایت لیت بار با عنوان رعایت حقوق همسایگان در اسباب کشی در خدمت شما عزیزان هستیم شاید در اسباب کشی کمترین مسیله ای که این روز ها همه بهش توجه میکنن همین رعایت حقوق همسایگان که به نوبه خودش بسیار مهمه به هر حال شما قراره چند سال باهاشون در کنار هم زندگی کنید پس سعی کنید از همون اول کار باهاشون رابطه خوبی رو شروع کنین تا مشکلی اگر برایتان پیش آمد بتونید ازشون کمک بگیرید همچنین امروزه که در آپارتمان ها زندگی میکنیم این موضوع بیشتر به چشم میخورد.

مشکلات اسباب کشی

همانطور که میدانید در حین اسباب کشی شما مشکلات زیادی را خواهید داشت و سر و صدا و همچنین عوامل زیادی باعث اذیت همسایگانتان خواهد شد و بهتر است که شما این اذیت ها را به کم ترین مقدار برسانید و حقوق همسایگانتان را در حین اسباب کشی رعایت کنید

سر و صدا

ایجاد سر و صدا اولین مشکلی است که شما برای همسایگانتان ایجاد میکنید به همین خاطر سعی کنید اسباب کشی را در وقتی انجام دهید که به زمان استراحت همسایگانتان نیفتد همچنین میتوانید از اطرافیان و کارکنان باربری تقاضا کنید تا از ایجاد سر و صدای اضافی پرهیز کنند.

سد معبر ماشین باربری

اگر خانه شما در داخل کوچه باریک باشد به احتمال زیاد سد معبر خواهد کرد و همسایگان نمیتوانند ماشین خود را از پارکینگ خارج کنند به همین منظور قبل از اسباب کشی با مدیر ساختمان هماهنگ شوید هم برای زمان باربری و هم مکانی برای پارک ماشین باربری تا باعث مزاحم رفت و آمد همسایگان نشوید.

زمان مناسب

مطمینا در باربری وسایل منزل شما افراد زیادی در رفت و آمد خواهند بود و به شما کمک خواهند کرد به همین خاطر همانطور که در بالا هم بهش اشاره کردیم سعی کنید بهترین زمان را برای باربری انتخاب کنید تا زمان استراحت همسایگان و شلوغ ترین زمان تردد همسایه ها نباشد.

شلوغی راه روها به علت پخش لوازم

ممکن است اسباب شما زیاد باشد و تصمیم بگیرید تا آن ها را در راهرو یا جایی بیرون از منزلتان قرار دهید تا برای آن ها جای مناسبی در خانه پیدا کنید و سپس به درون منزل انتقال دهید اما این کار باعث شلوغی راهرو ها میشود و بهتر است تا اسباب خود را به طور کامل بسته بندی کرده و در منزلتان نگه دارید و به محض آمدن ماشین مخصوص باربری آن ها را جابجا کنید..

آسیب دیدگی دیوارهای راه رو ها

این یکی از بیشترین مواردی است که همسایگان بعد از باربری شکایت میکنند پس حتما به باربران هشدار دهید که در هنگام منتقل کردن اسبابتان مواظب دیوار ها و در ها باشند تا آسیبی به آن ها نرسد.

آشغال های مانده از باربری:

ممکن است پس از باربری آشغال زیادی در ساختمان دیده شود که مربوط به بسته بندی بارهای شما باشد پس منتظر سرایدار نباشید و محوطه ساختمان را خودتان تمیز کنید..

شکستن اسبابتان در اسباب کشی

معمولا در باربری ها به علت اصولی نبودن بسته بندی ها ممکن است اسباب شما دچار شکستگی شود به همین منظور اگر چنین اتفاقی افتاد حتما محل را سریعا پاک سازی کنید تا به همسایگان دیگر ضرری وارد نشود اما برای جلوگیری از این کار هم بهتر است از شرکت باربری خود برای بسته بندی اصولی اسبابتان کمک بگیرید تا کمتر دچار این آسیب شوید

کارهایی که قبل از باربری باید انجام دهید

از همسایگان خدانگهداری کنید:

شما میتوانید قبل از اسباب کشی با همسایگانی که با آن ها راحت هستید به منزلشان بروید و از آن ها خدانگهداری کنید و همچنین روز اسباب کشی تون رو بهشون اطلاع دهید تا مشکلی پیش نیاد و از ایجاد سرو صدای اسباب کشی یتان از آن ها عذرخواهی کنید.

آشغال ها را جمع کنید

در همان روز قبل از این که منزل تان را ترک کنید آشغال هایتان را در کیسه زباله بریزید و کارتن های مخصوص بسته بندی ها را پس از خالی کردن به ماموران شهرداری محله تان تحویل دهید تا از جمع شدن آشغال ها در مقابل خانه جلوگیری کنید

زمان باربری را به کمترین مقدار برسانید

در زمان باربری سعی کنید به کارگران خودتان هم کمک کنید تا زود تر کار اسباب کشی تان تمام شود و زمان اسباب کشی یتان را به زمانی بیندازید که با استراحت همسایگان تداخل نداشته باشد.

از این که با این آموزش از لیت بار هم با ما همراه بودید از شما متشکریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *