محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

باربری شاید برای شما و همه جزو سخت ترین کارها باشد درسته و هر چقدر هم وسایل شما بیشتر باشد باربری شما طولانی تر و سخت تر خواهد بود بنابراین شما باید با داشتن آگاهی کامل به این کار بپردازید ما در این مقاله محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی را به شما آموزش میدهیم تا بتوانید از آسیب دیدن وسایل خود حین اسباب کشی جلوگیری کنید و در پایان اسباب کشی از نتیجه کار کاملا راضی و خشنود خواهید بود.

شما باید نکات زیادی را در حین باربری رعایت کنید تا بتوانید از لوازم با ارزش خود حین اسباب کشی محافظت کنید و حتی انتخاب باربری مناسب برای این کار نیز بسیار ضروری است اما تنها نکته ای نیست که شما باید رعایت کنید.بلکه خود شما هم باید جهت جابجایی و حمل بارها به محل جدید از چند روز قبل کاملا آماده باشید و یک سری کارها را از قبل انجام دهید دتا در روز موعود که کارگران و پرسنل شرکت باربری به منزل و یا دفتر کار شما جهت خدمات بسته بندی و سپس حمل آنها می کنند، همه چیز کاملا آماده باشد و خیال شما و همکاران (و یا اعضای خانواده در صورت اسباب کشی منزل) کاملا راحت باشد که هیچ یک از وسایل و لوازم حساس و مهم آسیب نمی بینند و یا گم نمی شوند.

محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی

شما در اولین مرحله باید وسایل مهم خود را جمع آوری و در جای مناسبی قرار دهید که این کار مهم ترین کار شماست که اگر آن را به درستی انجام دهید نه وسایل شما آسیب میبینند و نه گم میشوند همچنین در حین شلوغی ممکن است لوازم و وسایل گرانبها و یا با ارزش اشخاص حقیقی (مدارک و لوازم شخصی) شما گم شوند که باید حتما این وسایل را در کنار هم و در جای بسیار مطمینی قرار دهید.زیرا گم شدن این موارد میتواند علاوه بر ضرر های مالی حتی ضرر های جبران ناپذیری را به شما وارد کند.

قبل از شروع باربری وسایل زیر را در کیف مخصوصی و در جای مناسبی قرار دهید:
• مدارک شخصی مانند شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، مدارک تحصیلی و …
• مدارک سازمانی و رسمی شرکت ها، سازمان ها، بانک ها
• پول، طلا و جواهرات
• برخی اشیاء قیمتی و یادگاری های قدیمی از جمله فرش های بسیار با ارزش دست ساز و یا تابلوهای نفیس
• برخی اشیاء شکستنی مهم و حساس با ارزش

حتما شما هم میدانید که باید وسایل بالا را مخصوصا جواهرات و پول و مدارک را در حین باربری همراه خود نگه دارید و آن ها را به هیچ وجه به باربران نسپارید زیرا در صورت گم شدن آن ها معمولا شرکت های باربری مفقود شدن آن ها را به گردن نمیگیرند پس حتما باید مسیولیت آن را به عهده بگیرید. و با استفاده از خودروی شخصی و یا اعضای خانواده خود اقدام به حمل آنها به محل جدید کنید.

ولی اگر بخواهید آن ها را به کارگران باربری بسپارید باید حتما با شرکت باربری مربوطه در این مورد مشورت لازم را داشته باشید و لیست کاملی از وسایل با ارزش خود را تهیه کنید و به شرکت ارایه دهید.زیرا امروزه دیگر یک کارگر حمل بار به خوبی از اهمیت حمل و جابجایی ایمن وسایل و اثاثیه وسایل منزل و یا شرکت ها آگاه است و معمولا شرکت های باربری تمامی اسباب و اثاثیه مشتری هایشان را بیمه می کنند تا دیگر هیچ نیازی به نگرانی درباره وسایل ارزشمند قیمتی و یا شکستنی نباشد.

نکات محافظت از وسایل با ارزش در اسباب کشی

بهتر است شما در بسته بندی اجناس خود دقت داشته باشید و در این مورد هم با کارگران باربری مشورت کنید و به نکاتی که در زیر میگوییم نیز توجه داشته باشید.

بیمه باربری

حتما در مورد بیمه شدن اسباب خود با شرکت باربری مطمین شوید زیرا ممکن است به اسباب شما در حین باربری آسیبی وارد شود که میتوانید این آسیب را با داشتن بیمه برطرف سازید.

بسته بندی مطمئن

امروزه کار بسته بندی را شرکت های باربری هم برای شما انجام میدهند و از وسایل مخصوص بسته بندی استفاده میکنند که همین مورد باعث جلوگیری از آسیب رسیدن به بار شما میشود.وسایلی مانند کارتن های چند لایه، فوم و پلاستیک های مخصوص حبابدار، استرچ رپ و غیره.اما شما هم از نوشتن کلمه شکستنی بر روی اسباب حساس خود مطمین شوید.

جدا کردن وسایل مهم و شکستنی

حتما خودتان میدانید که این وسایل را باید از دیگر وسایل جدا کنید و با برچسبی بر روی آن ها شکستنی بودن آن ها را مشخص کنید و به کارگران هم اطلاع دهید تا با دقت آن ها را منتقل کنند.

با دیگر آموزش های لیت بار با ما همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *