آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

یکی از مهم ترین کارهایی که شما حتما و حتما باید انجام دهید آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی می باشد که معمولا به این کار بسیار کمتر از بقیه کار ها توجه میشود اما باید این نکته را بدانید که آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی یکی از مهم ترین کارهاست که شما با انجام آن میتوانید از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کنید از جمله آسیب دیدن وسایلتان و یا نظم و حتی تمام شدن سریع کارهایتان و اسکان یافتن سریع شما پس بهتر است تا چند روز قبل از اسباب کشی خانه جدید خود را از هر نظر آماده سازید و بهتر است حتی با مدیر ساختمان هم هماهنگ باشید تا هیچ گونه مشکلی در اسباب کشی شما ایجاد نشود به همین منظور ما در این مقاله تمامی نکات آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی را به شما آموزش خواهیم داد تا دیگر جای نگرانی وجود نداشته باشد.

نکات آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

ما در این قسمت میخواهیم تا تمامی نکاتی را که لازم است شما انجام دهید را شرح دهیم تا به راحتی بتوانید خود را قبل از روز اسباب کشی کاملا آماده کنید.

۱٫ تمیز کردن مکان جدید:

شما باید قبل از هر چیزی بهداشت محیط جدید را تامین کنید و حتما قبل از اسباب کشی به آن جا محل را کاملا پاک سازی کنید تا بعد از آمدن وسایل درگیر این کارها نشید زیرا در این موقعیت بسیار برایتان سخت خواهد بود.
۲٫ چک کردن سلامت شیرهای آب (سرد و گرم):

بهتر است تا قبل از اسباب کشی حتما تمامی شیر ها و کلا لوله کشی خانه را کنترل کنید تا در هیچ قسمتی نشتی وجود نداشته باشد و آب گرم و سرد به خوبی کار کند.

۳٫ چک کردن سیم کشی های برق، پریزها، لامپ ها و غیره:

سومین چیزی که شما باید انجامش بدید چک کردن برق ساختمان است و در صورت اتصالی یا هر مشکلی حتما متخصصی را به محل بیاورید و قبل از اسباب کشی این مشکل را درست کنید

۴٫ اطمینان از سالم بودن وسایل سرمایشی و گرمایشی اعم از کولر، اسپلیت و غیره

این مورد هم از مهم ترین مواردی است که شما باید حتما انجام دهید مخصوصا اگر باربری شما در زمستان باشد که حتما باید قبل از اسباب کشی مکان جدید را گرم سازید تا مریض نشوید.

۵٫ اطمینان از سالم بودن شیشه ها و نداشتن درز لابلای فضای پنجره و دیوار

بهتر است تا شیشه ها و درز ها را هم مورد بررسی دهید و هر اشکالی دیدید رفع کنید تا پس از آوردن وسایل به مشکل نخورید.

۶٫ سم پاشی دقیق

این مورد هم بسیار مهم است شما برای راحتی تان و دور ماندن از حشرات یا هر موجود دیگری میتوانید چند روز قبل از اسباب کشی مکان جدید را به صورت کامل سم پاشی کنید تا با خیال راحت بتوانید به این مکان اسباب کشی کنید.

۷٫ آماده کردن انبار در صورت وجود جهت قرار دادن برخی از وسیله ها و بارها بطور موقت

اگر منزل جدید شما دارای انباری نیز بود کار شما برای اسباب کشی بسیار راحت تر خواهید شد به همین منظور شما بهتر است قبل از اسباب کشی به انبار نیز رسیدگی کنید و چنانچه وسایلی از صاحب خانه قبلی در آن جا وجود داشت آن را به صاحب اصلی باز گردانید و به تمیز کردن انباری مشغول شوید تا در ابتدا هر وسیله ای که را که به آن نیاز نداشته باشید و ضروری نباشد را در انباری قرار دهید تا بعد از چیدمان وسایل اصلی منزلتان آن ها را به درون خانه انتقال دهید یا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید.

۸٫ هماهنگی های لازم با همسایگان و مدیر ساختمان

آخرین موردی که میخوام بهتون بگم هماهنگ کردن اسباب کشی تان با مدیر ساختمان است زیرا مدیر میتواند همسایگان را نیز از اسباب کشی شما آگاه سازد و همچنین احتمال بروز مشکلات را به حداقل برساند و به شما در باربری تان کمک بکند.

از اینکه با این آموزش از لیت بار نیز با ما همراه بودید متشکریم تا آموزشی دیگر خدانگهدار…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *