اشتباهات باربری

اشتباهات باربری

جلوگیری از بروز اشتباه بهترین روش در هر کاریست که تا حد بسیار زیادی از زمان و هزینه را برای ما صرفه جویی خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم اشتباهات باربری را بررسی نماییم. اولین و مهمترین قدم در شروع هر کاری بررسی و تجزیه و تحلیل همه جوانب مربوط به آن کاراست. مسلماً اگر در مرحله اول همه چیز را بسنجیم سایر موارد به نوبه خود حل خواهند شد. پس با ما در ادامه همراه باشید تا اشتباهات باربری که ممکن است در هنگام اسباب کشی مرتکب شوید را به شما یادآوری کنیم تا با اجتناب از آنها بتوانید به بهترین نحو ممکن ازعهده این کار برآیید.

نداشتن برنامه ریزی و زمان‌بندی درست

اشتباهات باربری (نداشتن برنامه ریزی و زمان‌بندی درست)
اشتباهات باربری (نداشتن برنامه ریزی و زمان‌بندی درست)

اسباب کشی یکی از مهمترین و البته مشکل ترین کارهاییست که همه ما در زندگی با آن مواجه خواهیم شد، بنابراین زمانی باید اقدام به این کار کنید که ارزیابی درستی از وضعیت مکان فعلی داشته باشید و همچنین محل جدید را از قبل آماده کرده باشید. به یاد داشته باشید که هر یک از این دو که به درستی آماده نشده باشند، می تواند موجب دردسر و یا ایجاد زحمت مضاعف برای شما در زمان باربری و حمل بار به محل جدید شود.

سعی کنید همه چیز را در ذهن تان به آرامی مرور کنید و ببینید که آیا زمان مناسب برای حمل و جابجایی اسباب و اثاثیه رسیده است یا خیر؟ و از طرف دیگر به این نکته توجه کنید که تابستان شلوغ ترین فصل سال برای شرکت های اتوبار و باربری تهران است. بنابراین در روزهایی از تابستان که معمولا عده زیادی از افراد به خانه جدید نقل مکان می کنند، اوج کار آنهاست به ویژه روزهای تعطیل آخر هفته. بنابراین سعی کنید در چنین دورانی اگر قصد اسباب کشی دارید، حتما از چند روز قبل با شرکت باربری مورد نظر هماهنگ کنید.

عدم اعتبار سنجی شرکت باربری

اشتباهات باربری (عدم اعتبار سنجی شرکت باربری)
اشتباهات باربری (عدم اعتبار سنجی شرکت باربری)

یکی از اشتباهاتی که می تواند هزینه زیادی برای شما در بر داشته باشد، عدم اعتبار سنجی و تحقیق نکردن درباره شرکت اتوبار و باربری موردنظر است. در ابتدا شما با یک پیگیری کوچک می توانید اعتبار شرکت باربری را به دست بیاورید که بسیار مهم است. شما باید شرکتی را انتخاب کنید که تجربه کاری بالایی داشته باشد و همچنین کارکنان آن باید در کار خود حرفه ای باشند. همه ی پرسنل اعم از مدیریت شرکت و کارکنان و کارگران و حتی راننده ها می بایست تخصص و تعهد کاری خود را داشته باشند.

شما با یک سرچ ساده در اینترنت و همچنین پرس و جو و نظر گرفتن از کسانی که قبلا با این باربری مشارکت داشته اند و همچنین با دیدن مدارک شرکت، می توانید به اعتبار شرکت باربری مورد نظر پی ببرید. باربری لیت بار یکی از با سابقه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات باربری در تهران و حمل بار به شهرستان آماده است تا خدماتی با کیفیت بالا و هزینه منصفانه در اختیارتان قرار دهد.

جمع آوری وسایل بدون دسته بندی و برچسب زدن

اشتباهات باربری (جمع آوری وسایل بدون دسته بندی و برچسب زدن)
اشتباهات باربری (جمع آوری وسایل بدون دسته بندی و برچسب زدن)

یکی از اشتباهات دیگر و رایج افراد هنگام باربری و اسباب کشی، جمع آوری وسایل بدون دسته بندی و مشخص کردن محتویات هر جعبه با برچسب زدن است. این کار یکی از بدترین اشتباهاتی است که هنگام حمل و جابجایی اثاثیه به منزل جدید ممکن است افراد مرتکب شوند و وسایل خود را در جعبه ها و بسته ها گذاشته و به مقصد ببرند.

فرض کنید که همه جعبه ها به خانه جدید رسانده شده اند، حال چه می کنید؟ باید ده ها جعبه را همزمان با هم باز کنید و وسایل مختلف را یک به یک بیرون آورده و در جای جدید قرار دهید. این کار نه تنها موجب اتلاف وقت و انرژی بلکه موجب سردرگمی شما نیز خواهد شد. حتی اگر شما دارای حافظه ای قوی هستید، باز هم بهتر است محتویات درون هر جعبه و حتی جایی که قرار است در محل جدید قرار بگیرند (مثلا در اتاق خواب، پذیرایی و یا نشیمن) را روی آن بنویسید.

اسباب کشی توسط خودمان ارزان تر و بهتر است

اشتباهات باربری (اسباب کشی توسط خودمان ارزان تر و بهتر است)
اشتباهات باربری (اسباب کشی توسط خودمان ارزان تر و بهتر است)

اینکه بخواهید بدون نیاز به شرکت اتوبار اسباب کشی کنید مسئله ای است که تا حد زیادی بستگی به شما و تعداد وسایل و لوازم شخصی شما دارد. معمولا به بیشتر افراد و خانواده ها قویا توصیه می کنیم که جهت جابجایی و حمل بارهایشان از خدمات شرکت های باربری تهران استفاده کنند. به این ترتیب براحتی می توانند بارهای خود را جهت بسته بندی و سپس انتقال ایمن آنها به منزل جدید به دست کارگران و افراد متخصص و با تجربه در این زمینه بسپارند.

آنها می توانند به سرعت لوازم شما را بسته بندی و در ماشین حمل بار (وانت بار، کامیون و یا خاور) می گذارند و در محل جدید به سرعت پیاده کرده و در جای خود قرار می دهند. به این ترتیب نه تنها در وقت شما صرفه جویی می شود، بلکه خسارتی هم به اسباب و اثاثیه شما وارد نمی شود و شما و سایر اعضای خانواده نیز مجبور نیستید که هیچ گونه فشاری جهت بلند کردن و حمل وسایل متحمل شوید. به خصوص اشیاء و لوازم سنگین وزنی مانند یخچال و یا لباسشویی که بلند کردن و گذاشتن آنها در ماشین باربری کار آسانی نیست.

پر نکردن فضای خالی درون کارتن ها

اشتباهات باربری (پر نکردن فضای خالی درون کارتن ها)
اشتباهات باربری (پر نکردن فضای خالی درون کارتن ها)

یکی از نکات مهم هنگام بسته بندی و حمل جعبه های حاوی وسایل شکستنی، پر کردن فضای خالی بین آنها با استفاده از وسایلی مانند فوم و پلاستیک های حباب دار یا حتی تکه های لباس های کهنه و پارچه است. به هیچ وجه نگذارید وسایل حساس الکتریکی و یا ظروف شیشه ای که در جعبه قرار می دهید، هنگام بلند کردن، تکان بخورند.

جهت این کار، فضای خالی درون جعبه ها را تا حد امکان پر کنید. به یاد داشته باشید که کارگران شرکت های اتوبار و باربری تهران، فقط وسایل شما را به مقصد حمل می کنند و نمی توانند تک تک جعبه های شما را باز کرده و بررسی کنند تا از درست بسته بندی شدن همه آنها مطمئن شوند. شرکت لیت بار به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیلات در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد. از اینکه با این مقاله از لیت بار نیز با ما همراه بودید از شما متشکریم…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *