بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بهترین روش های بسته بندی اثاث منزل
روش های بسته بندی اثاث منزل

روش های بسته بندی اثاث منزل

همانطور که شما هم میدانید هر کار جدیدی که میخواهید بکنید همراه با کمی اضطراب همراه است با توجه به این نکته حمل اثاث منزل نیز از این مسئله مستثنا نیست. و شما شاید استرس داشته باشید که چطور قرار است کار ها پیش برود. قسمتی از این استرس به ایمنی لوازم، آسیب نرسیدنبه آن ها و حمل ایمن مربوط می شود و بخشی دیگر به این ربط دارد که چگونه وسایل منزل را بسته بندی کنید تا به آن آسیب نرسد و در حمل و نقل آسیب نبیند. بعد از این ها وقتی به محل مورد نظر رسیدید باید تمام این وسایل و لوازم را از بسته بندی خارج کنید و در جای مناثب خود بچینید. این سخن در مورد حمل اثاث شرکت ها و دفاتر نیز صادق است. 

از حجم لوازم منزل خود کم کنید:

یکی از راه های خوب برای اسباب کشی رایگان این است که شما از حجم لوازم و اسباب خود بکاهید تا اثاث کشی راحتی را داشته باشید. اثاث کشی کاری نیست که به طور اتفاقی رخ بدهد و معمولا شما یکی دو هفته و یا حتی یک ماه قبل می دانید که اثاث کشی خواهید کرد و به همین دلیل می توانید خود را برای اثاث کشی آماده کنید.لوازمی را استفاده نمی کنید دور بریزید و یا به کسانی بدهید که نیاز ندارند. تمامی این کار ها را می توانید روی لباس های کهنه ظروف کهنه و حتی وسایل خانه و اثباب بازی ها بکنید. با این کار می توانید فکر خود را روی بسته بندی وسایل مهم متمرکز کنید. سعی کنید از تعداد کارتن های کمتری استفاده کنید زیرا هم سرعت را در روز حمل و نقل افزایش می یابد و هم امنیت کالا و سرعت چیدمان نیز افزایش می یابد.

به کارتن های بسته بندی اثاثیه خود برچسب بزنید:

به راستی که در روز حمل و نقل اگه بخواهید یک بسته را پیدا کنید و به آن چیزی اضافه کنید یا چیزی از آن کم کنید این یک کار سخت به حساب مب آید اگر بخواهید این کار سخت را آسان کنید باید روی تمامی بسته های خود علامت گذاری کنید. به جای این که تمامی بسته ها را باز کنید و داخل آن ها را نگاه کنید می توانید روی آن ها برچسب بزنید تا راحت تر بفهمید که درون این جعبه ها و برچسب ها چه چیزی وجود دارد. در این برچسب ها دو مورد را ذکر کنید:

• لوازم داخل کارتن
• محل قرار گیری جعبه (آشپرخانه، سالن پذیرایی، اتاق خواب ۱ ، ۲ و …)

این برچسب ها را در تمام جهت های کارتن ها بچسبانید تا در تمام طول اثاث کشی قابل مشاهده باشد.

کمی بیشتر توضیح دهید:

برای راحتی خود مخصوصا بعد از روز اثاث کشی و هنگام باز کردن کارتن ها و جعبه ها بهتر است کارتن ها و لوازم داخل آن را اولویت بندی کنید تا بدانید کدام کارتن ها را باید زودتر باز کنید. برای مثال باز کردن وسایل آشپرخانه در بسیاری موارد از باز کردن جعبه مربوط به کتاب های کتابخانه اولویت بیشتری دارد. یا باز کردن جعبه کتاب های درسی فرزندان مهم تر از باز کردن کارتن لوازم دکوری است. برای این کار روی کارتن ها را با اعداد ۱ و ۲ و ۳  و یا حروف انگلیسی به ترتیب الفبا مشخص نمایید.

لوازم مهم و ضروری را آخر از همه جمع کنید:

اگر می خواهید در روز اثاث کشی سردرگم نشوید باید توضیحاتی دقیق تر روی برچسب ها بنویسید تا به راحتی بتوانید وسایل خود را پیدا کنید و از آن ها استفاده کنید. اصلا خوشایند نیست که شما دنبال مسواک یا حوله خود بگردید و نتوانید آن ها را پیدا کنید. بهترین راه این است که این وسایل را آخر از همه بسته بندی کنید و در ماشین خود قرار دهید و خودتان وظیفه حمل آن ها را به عهده بگیرید. به این ترتیب هم هنگام خالی کردن در زیر بارهای دیگر گم نمی شوند و هم دسترسی به آنها بسیار راحت تر خواهد بود.

ترتیب بسته بندی و حمل اسباب منزل را رعایت کنید:

برای این که بهترین روش برای بسته بندی را رعایت کنید می توانید از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با توجعه به کمک های ما این کار سخت را انجام دهید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *