راهنمای شگفت انگیز برای حمل وسایل سنگین

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > راهنمای شگفت انگیز برای حمل وسایل سنگین
راهنمای حمل وسایل سنگین

راهنمای حمل وسایل سنگین

فشار و اضطراب برنامه ریزی و اجرای حرکت می تواند بسیار مخرب باشد. یکی از سخت ترین وظایف در طی یک حرکت بسته بندی، مانور و حمل و نقل موارد بسیار سنگین است. مبلمان، لوازم خانگی و الکترونیک، این ها نه تنها برخی از دارایی های ارزشمندی ما است بعضی از نکات زیر در مورد نحوه حمل و نقل کامیون های خود به راحتی و ایمن می باشد.

اصول حرکت وسایل سنگین به راحتی

  • کمک بگیر. کمک به حاملان حرفه ای البته راهی موثر برای کاهش بار حرکت است. با این حال، اگر این یک گزینه برای شما نیست، دوستان هنگامی که شما در حال برنامه ریزی یک حرکت هستند، یک دارایی فوق العاده هستند. با چند دوست تماس بگیرید تا دستانشان را به شما قرض بدهید. شما می توانید در هنگام جابجایی وسایل سنگین از کمک به دیگران جلوگیری کنید.
  • مسیر را برنامه ریزی کنید. اطمینان حاصل کنید که مسیر شما بدون موانع است. همچنین می توانید اندازه گیری کنید و همچنین هر درگاه، راهرو و یا فضای تنگ که باید از آن گذشت تا اطمینان حاصل شود که مناسب خواهد بود.
  • باید دقتتان را بالا ببرید. هنگام جابجایی وسایل سنگین، با جابجایی دقیق از گوشه ای از زمین، وزن جسم را اندازه گیری کنید. سعی نکنید خودتان چیزی سنگین را بلند کنید – از یک دوست یا دو نفر کمک بگیرید.هنگام بلند کردن یک آیتم و یا قرار دادن آن (خم در زانو، نه کمر)  پشت خود را راست و راست نگه دارید در حین حمل آن را به بدن نزدیک نگه دارید.
  • فشار دهید، کشش نکنید در صورت امکان، آن را ساده تر می کنید تا یک آیتم بزرگ را فشار دهید تا آن را بکشید. به این ترتیب، شما بیشتر از مسیر حرکت آیتم و کنترل بیشتر آگاه هستید. برای فشار دادن یک آیتم بزرگ، به جلو حرکت کنید و از قدرت در پاهای خود برای شروع حرکت استفاده کنید.
راهنمای حمل وسایل سنگین
راهنمای حمل وسایل سنگین

حمل و نقل مبل به راحتی

  • آن را سبک تر کنید. قبل از تلاش برای حرکت دادن مبلمان، کمد، قفسه یا … سایر محتویات را حذف کنید. این باعث می شود قطعه سبک تر و آسان تر شود. این امر همچنین جلوگیری از خراب شدن وسایل موردنظر و آسیب رساندن به مبلمان در طی حرکت می دهد. اگر یک کابینت یا کتابچه برای حمل و نقل راحت باشد، ممکن است بخواهید آن را از هم جدا کنید و آن را به قطعه مختلف تقسیم کنید. اگر چنین است.
  • استفاده از پد های مبلمان پد های مبلمان را می توان از بیشتر شرکت های اجاره کامیون اجاره کرد و برای حفاظت از مبلمان خود از خراشیدگی و خسارت در هنگام حمل و نقل ضروری است. پد های مبلمان در دو نوع – کاغذ و پارچه وجود دارد. در حالی که پارچه محافظت بیشتری را ارائه می دهد، کاغذ ارزان تر است و برای وسایل کوچکتر مانند قهوه ساز یا مایکروویو مفید است.
  • استفاده از لغزنده های مبلمان. لغزنده ها می توانند سنگین ترین قطعه مبلمان را به راحتی بر روی زمین بچرخانند. به طوری که قطعه مورد نظر روی این لغزنده ها قرار می گیرد و حرکت میکند. همین کار را برای هر یک از سه گوشه ی باقی مانده انجام دهید و سپس می توانید قطعه را از طریق این ابزار حرکت دهید.اگر لازم است به یک فطعه فشار وارد شود، می توانید از پنبه، پارچه، روزنامه های قدیمی یا ورق های پلاستیکی یا مقوا استفاده کنید. این حرکت را تسهیل می کند، همچنین کف و مبلمان را از سایش محافظت می کند.

انتقال وسایل سنگین به راحتی

  • آماده سازی دستگاه اطمینان حاصل کنید که تمام قفسه ها، قفسه ها و محتویات از دستگاه خارج شود. یخچال و فریزر را ۲۴ ساعت قبل از یخ زدگی از برق جدا کنید. هر گونه اتصالات گاز را قطع کنید و خطوط آب را از ماشین های لباس شویی جدا کنید. سیم برق را به پشت دستگاه بگذارید تا آن را نگه دارید.

نکته: برای هرگونه جا به جایی یک وسیله قبل از انجام این کار دفترچه راهنمای آن را بخوانید.

احتمالا شما هم مثل ما نمی خواهید این کار سخت را انجام دهید به همین دلیل می توانید از موتور های جست و جو کمک بگیرید تا این کار سخت را برای شما انجام دهند و کار شما را آسان تر کنند با این راه می توانید برای خود یک فرد مورد اطمینان استخدام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *