باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد یکی از بهترین اتوبار های منطقه سعادت آباد است که همه روزه و ۲۴ ساعته در حال فعالیت است حتی در روز های تعطیل. این شرکت با تجربه همیشه از بهترین پرسنل ها استفاده می کند که هم با تجربه باشند و حرفه ای و هم خوش اخلاق باشند. برای بعضی از افراد باربری یک کار طاقت فرسا و رنج آور است واقعا هم که همین طور است ولی دیگر نگران اسباب کشی منزل خود نباشید چرا که باربری سعادت آباد کارها را در اسرع وقت با جدیت زیاد انجام میدهد.

خدمات مخصوص باربری سعادت آباد

یکی از هدف های بزرگ باربری سعادت آباد جلب رضایت شما عزیزان است به همین سبب باربری سعادت آباد از مجلل ترین ماشین ها و لوازم بسته بندی استفاده می کند و برای این کار از حرفه ای ترین و کارآزموده ترین پرسنل ها استفاده میکند تا شما خاطره خوبی از باربری در منطقه سعادت آباد داشته باشید. 

نحوه بسته بندی در باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد از بسته بندی کننده های حرفه ای استفاده می کند که از بهترین لوازم روز دنیا برای بسته بندی استفاده میکند به طوری که به لوازم ارزشمند شما آسیب نرسد. وسایلی که استفاده میکنند شامل (کارتون های ضخیم، نایلون های حباب دار، بقچه های زیپ دار، رگال های مخصوص لباس) است.

نیروهای مجرب و کار آزموده در باربری سعادت آباد

پرسنل هایی که در باربری سعادت آباد کار میکنند همگی آموزش دیده هستند و قابل اعتماد شده اند این پرسنل ها برای باربری و بسته بندی لوازم شما از بروزترین لوازم استفاده میکنند تا لوازم شما خراب نشود به دلیل مشغله کاری بعضی از افراد این پرسنل ها ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات هستند تا برای شما مشتری های عزیز محدودیت زمانی رفع شود. 

ماشین های حمل و نقل اسباب و اثاثیه باربری سعادت آباد

در شرکت باربری سعادت آباد تنوع ماشین زیاد است که ماشین ها شامل (ترانزیت، کامیون، نیسان، وانت) کامیون ها دارای پتو هستند تا لوازم شما عزیزان با دیواره محکم ماشین برخوردی نداشته باشد همچنین کف ماشین ها موکت است تا احتمال آسیب را به حداقل برساند. کامیون ها سقف دار هستند پس شما میتوانید به راحتی حتی در روزهای بارانی و برفی نیز اسباب کشی نمایید.

بیمه نامه در باربری سعادت آباد

آشکار است که ممکن است به هنگام حمل بار اتفاقاتی بیافتد که موجب خرابی لوازم شما بشود به همین سبب باربری سعادت آباد لوازم شما را بیمه می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت را بگیرید شرکت باربری نیاوران با استفاده از پرسنل های حرفه ای و لوازم استاندارد نگرانی های شما را نسبت به خراب شدن لوازم خودتان را رفع می کند.

باربری سعادت آباد
باربری سعادت آباد

چرا باربری سعادت آباد ؟

این باربری با ایجاد کردن خدمات مناسب و زیبا، یکی از صحیح ترین انتخاب ها برای مشتری های تهران شده است. هزینه حمل و نقل این باربری، طبق قرداد می باشد و در مقایسه با باربری های دیگر، بسیار ارزان تر است. این باربری به صورت ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به اقصی نقاط شهر می باشد و هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای شما فراهم نخواهد کرد. شما می توانید در هر زمانی از سال ماشین باربری مورد نظر خود (کامیون، خاور، وانت بار، نیسان) را انتخاب کنید و شاهد حضور کارکنان در سریع ترین زمان ممکن باشید.

چگونگی خدمات ارائه شده در باربری سعادت آباد

کالای قابل انتقال مشتری از هر نوع که باشد؛ صنعتی، تجاری یا اثاثیه منزل و محل کار، کادر باربری سعادت آباد با کمال میل برای انتقال آن آماده و گوش به زنگ است. تهیه ماشین آلات پیشرفته و مجلل در سایز و مدال های گوناگون، امکانات بروز و پیشرفته بسته بندی و حمل کالا، پرسنل متخصص و کارآزموده و متبحر، ارائه خدمات بیمه و دریافت هزینه های مناسب و به صرفه در ازای ارائه خدمات با کیفیت از راهکارهای کاربردی برنامه ریزی شده در برنامه کاری باربری سعادت آباد است.

امنیت و سلامت اثاثیه در اتوبار سعادت آباد

حفظ امنیت و سلامت اثاثیه شما یکی از هدف های بزرگ این شرکت است که به دلیل استفاده از پرسنل های با تجربه و ماشین آلات استاندارد امنیت و سلامت اثاثیه شما را تضمین می کند به گونه ای که اگر یک درصد لوازم شما دچار مشکل شد با استفاده از بیمه لوازم خود میتوانید خسارت را از شرکت بگیریرد.

تجهیزات  صنعتی و خودرو موجود در شرکت اسباب کشی سعادت آباد

در شرکت اسباب کشی سعادت آباد خودرو های متنوعی دارد که با توجه به نیاز مشتری ارسال می شود خودرو های سنگین این شرکت می توانند بار های ۳تنی تا ۳۶تنی را به راحتی حمل کنند بدون اینکه مشکلی به بار شما بیاد چرا که درون ماشین این شرکت پتو و موکت است و نمی گذارد حتی خطی روی لوازم شما بی افتد.

باربری سعادت آباد
باربری سعادت آباد

شرح وظایف شرکت باربری و اتوبار

 • تضیمن کیفیت و سالم بودن محصول.
 • برای حمل و نقل و بسته بندی از بروزترین ماشین آلات استفاده می کند. 
 • ارائه خدمات ۳۶۵ روزه سال.
 • اجرای کار در سریع ترین زمان ممکن.
 • ارائه مشاوره به مشتری های عزیز.
 • پاسخ گویی: یکی از ویژگی های شرکت باربری و اتوبار پاسخ گویی ۲۴ ساعته است چرا که مشتری مداری خاطره خوبی در ذهن مشتری جا میگذارد و دفعه بعد مشتری را وادار به زنگ دوباره به مکانی است که پاسخ گویی خوبی ارائه داده است.

بسته بندی لوازم منزل

 1. استفاده از کارتون های ضخیم 
 2. استفاده از کیف های مخصوص لباس
 3. استفاده از ضربه گیر مخصوص برای لوازم گران قیمت
 4. استفاده از چسب های با کیفیت
 5. استفاده از سلفون برای بسته بندی هرچه بهتر لوازم شما
 6. ارائه بقچه های زیپ دار
 7. جدا کردن لوازم از یک دیگر با ماژیک   

مراحل  اسباب کشی در اتوبار سعادت آباد

 • ارائه مشاوره رایگان به شما مشتری عزیز در مورد قیمت
 • توافق در مورد زمان
 • کالا قبل از ارسال بیمه می شود تا مشتری اعتماد کند
 • کارکنان بسته ها را بصورت محکم و با دوام میچینند
 • بسته ها با رعایت اصول ایمنی درون ماشین گذاشته می شود
 • پس از اطمینان از محکم بودن بار ماشین حرکت می کند
 • پس از رسیدن پرسنل ها بار را دوباره در منزل در نقطه هایی که شما تعیین می کنید قرار میدهند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *