باربری پاسداران

مزایای باربری پاسداران

اگر خستگی کار اسباب کشی را فراموش کنیم خطرات احتمالی نظیر دیسک کمر و مشکلاتی از جمله شکسته شدن خراب شدن سبب دلهره هایی برای شما عزیزان می شود که باربری پاسدارن به همین سبب با استفاده از پرسنل های حرفه ای کار آموخته و استفاده از تجهیزات مناسب نگرانی های شما را رفع می کند.

خدماتی که باربری پاسداران ارائه می دهد

_ارائه خدمات هفت روزه هفته و ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل.

_ارائه مشاوره رایگان به مشتری های عزیز.

_استفاده از کارکنان کار آموخته و با تجربه قابل اعتماد.

_حمل و نقل اثاثیه های سنگین و سبک.

_پذیرش راننده های حرفه ای و کار بلد که سریع ترین راه ها را برای حمل و نقل انتخاب می کنند.

_کارگران پذیرش شده دارای اصول اخلاقی هستند.

_استفاده از بهترین  لوازم بسته بندی برای بسته بندی سریع و بهتر .

باربری پاسداران
باربری پاسداران

متخصصین حرفه ای باربری پاسداران

اغلب افراد به دلیل نگرانی از وسایل خود به باربری ها اعتماد نمیکنند به همین دلیل شرکت باربری پاسداران با استفاده از متخصصین حرفه ای کار بلد و همچنین ماشین های مناسب نگرانی های شما را رفع می کند این شرکت با مجوز رسمی در حال فعالیت است. اگر شما از خدمات باربری پاسداران استفاده کردید مطمئن باشید که در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید.

بسته بندی وسایل توسط اتوبار پاسداران

بسته بندی نیازمند این است که صحیح و مناسب باشد تا از شکستن یا خراب شدن آن جلوگیری شود. به همین دلیل اتوبار پاسدارن از بهترین پرسنل های بسته بندی برای بسته بندی لوازم استفاده می کنند چرا که این پرسنل ها آموزش دیده اند و انتخاب درست لوازم بسته بندی را به عهده دارند تا از خراب شدن یا شکسته شدن لوازم جلوگیری کنند. لوازمی که این پرسنل ها استفاده می کنند کاملا بروز بوده مانند: ساک های زیپ دار، نایلون های حباب دار، فوم های ضربه گیر این وسایل از لوازم شکستنی و گران قیمت شما محافظت می کند.

خدمات بسته بندی باربری پاسداران 

_بسته بندی لوازم با استفاده از بروزترین ضربه گیر ها.

_ارائه کارتن های ضخیم چند لایه.

با استفاده از کاغذ با کیفیت مطلوب برای ارائه خدمات طولانی ساخته شده است. جعبه بسته بندی ما به دلیل تقاضای بالا و تغییر آسان آنها به عنوان نیازهای مشتری به دستشان می رسانیم.

_ارائه رگال های مخصوص لباس.

_بسته بندی لوازم توسط کارکنان آموزش دیده.

_بسته بندی با چسب های با کیفیت.

_بسته بندی رخت خواب با کاور های زیپ دار.

_حمل لوازم قیمتی با جعبه های مخصوص.

جعبه های مخصوص می توانند برای محافظت از اموال ارزشمند شما در حین حمل آسان باشند.

باربری پاسداران
باربری پاسداران

 حمل و نقل های درون شهری و برون شهری

این شرکت بخاطر رضایت شما عزیزان بارهای شما را چه درون شهری باشد یا برون شهری انجام میدهد و برای این کار از بهترین راننده ها و ماشین ها استفاده می کند (خاور، ترانزیت، ماشین های وانت بار، نیسان بار). 

هزینه اتوبار و باربری پاسداران

اگر قصد باربری اسباب منزل خود را دارید نگران هزینه ها نباشید چرا که این شرکت کارها را به گونه ای انجام می دهند که شما عزیزان به ارزش کار پی می برید و به هنگام پرداخت هزینه کمترین هزینه را برای شما در نظر می گیرند تا شما بتوانید هزینه آن را پرداخت کنید البته مسافت مقصد و مبدا و تعداد طبقات در هزینه نقش مستقیمی دارند. همچنین آیا آپارتمان آسانسور دارد یا نه.

ارائه خدمات بیمه توسط باربری پاسداران

یکی دیگر از دلهره های مشتری ها به هنگام اسباب کشی ترس از خراب شدن لوازم است که شرکت حمل و نقل پاسداران برای رفع دلهره شما عزیزان و کسب نظر شما لوازم شما را بیمه می کند لوازم شما میتواند اشیای قیمتی و شکستنی را در کوتاه ترین زمان انجام میدهند.

تلفن های باربری پاسداران

دیگر نگران باربری در روز های تعطیل نباشید چرا که این شرکت هفت روزه هفته و ۲۴ ساعته درحال ارائه خدمات است و شما میتوانید با تماس با این شماره باربری را سفارش دهید شماره تماس:۰۹۱۴۶۶۷۴۰۸۰

مشاورین شرکت باربری پاسداران

این شرکت مشاوره ای کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده که شما می توانید از آن بهره مند شوید در این مشاوره شما را با نوع بسته بندی و قیمت و تعداد نفرات آشنا میسازند.

باربری پاسداران
باربری پاسداران

تعداد افراد فرستاده شده

تیم ارسال شده ۴ نفر هستند که بسته به میزان بار و مساحت منزل افزایش یا کاهش دارند که یک نفر از تیم ها راننده و سه نفر آنها کار بسته بندی و حمل را انجام می دهند.

نکات ضروری بسته بندی لوازم مرکز حمل و نقل پاسداران

_تفکیک لوازم ضروری و غیرضروری

_جدا کردن اثاث ها با علامت زدن

_میزان کردن جعبه ها

_استفاده از بهترین لوازم ضربه گیر

_دقت در حمل لوازم

ویژگی های تخصصی شرکت باربری پاسداران

۱_بسته بندی ردیفی از کوچک به بزرگ.

۲_صدور بیمه برای برای لوازم به سبب رفع نگرانی به هنگام حمل.

۳_ارائه خدمات بدون محدودیت زمانی و مکانی ۲۴ ساعت در همه روز های سال حتی روز های تعطیل.

۴_از ماشین های مناسب مثل خاور، ترانزیت، ماشین های سقف دار استفاده می کند.

دلیل استفاده از ماشین های سقف دار این است که اگر حجم بار زیاد باشد خراب نشود و یا در روزهای بارانی دچار مشکل نشویم.

بسته بندی و چیدمان اثاثیه و لوازم

شرکت برای اینکه شما را از چیدمان مجدد لوازم راحت کند پرسنل های خود را موظف کرده است که بعد از رساندن بار ها به مقصد دوباره لوازم را باز کنند و در جایی که شما تعیین میکنید قرار دهند این لوازم شامل لوازم برقی نیز هست مانند یخچال، تلوزیون، لوستر، ماکرویو .

حمل کالاهای گوناگون

شرکت اتوبار پاسداران لوازم متفاوتی را به خیلی از نقاط شهر ارسال می کند مانند: اثاث منزل، شرکت و کارخانه که همواره تلاش می کند تا اثاثیه را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد.

ماشین های شرکت اسباب کشی پاسداران

شرکت باربری پاسداران از مناسب ترین ماشین ها برای حمل و نقل استفاده می کند این ماشین ها می توانند بار های سبک و سنگین را به راحتی حمل کنند فرستادن ماشین ها بسته به نوع و حجم اثاث ها است اگر اثاث ها سبک باشد و کم باشد از وانت بار و نیسان بار استفاده میکنند و اگر بار ها زیاد و سنگین باشد از خاور استفاده می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *