موسسه اتوبار و باربری نیاوران

باربری نیاوران یکی از بهترین اتوبار ها در منطقه نیاوران است که با مجوز اتحادیه باربری تهران در حال خدمت رسانی است. این شرکت در همه روز های سال حتی در روز های تعطیل کار می کند که این کار را بصورت کاملا حرفه ای انجام میدهد تا شما عزیزان از این اتوبار راضی باشید.

آشنایی با کار حرفه ای اتوبار نیاوران

یکی از دل نگرانی های افراد به هنگام اسباب کشی منزل آسیبی است که طی فرآیند باربری اتفاق می افتد که به همین علت افراد فرایند سخت باربری را خود بر عهده میگیرند که برای این کار هیچ تخصصی ندارند نه تنها با مشکلاتی مانند دیسک کمر و درد مفاصل رو به رو میشوند بلکه باعث خراب شدن لوازم خود نیز میشوند به همین سبب شرکت لیت بار کار های خود را با تخصصی که بدست آورده است انجام میدهد تا شما نگرانی نسبت به باربری نداشته باشید.

باربری نیاوران
باربری نیاوران

شرح وظایف شرکت باربری و اتوبار

 • تضمین سالم رساندن بار به مقصد.
 • برای حمل و نقل و بسته بندی از بروزترین لوازم استفاده می کند.
 • ارائه خدمات تمام روز های سال حتی در روزهای تعطیل.
 • اجرای کار در سریع ترین زمان ممکن.
 • ارائه مشاوره به مشتری های عزیز.                                                                         

نکاتی برای انتخاب بهترین اتوبار

قیمت باربری:  یکی از ملاک های هر فرد در انتخاب اتوبار قیمت است البته باید این را هم در نظر داشته باشیم که هر اتوباری که قیمت کمتری میدهد بهتر است و یا اتوباری که بالاترین قیمت را میدهد بهتر است قیمت باید کاملا منصفانه باشد. 

خدمات: یک اتوبار معتبر باید مشتری را از ابتدای باربری تا انتهای باربری یاری کند تا مشتری در هنگام باربری دچار مشکل نشود شرکت لیت بار برای کسب رضایت شما از بهترین پرسنل ها استفاده میکند تا شما عزیزان خاطره خوبی از اسباب کشی خانه تان داشته باشید. 

پاسخگویی:  یکی از وظایف مهم باربری ها مشتری مداری است رفتار شرکت ها خاطره خوب یا بد در ذهن مشتری ها می ماند شرکت لیت بار برای اینکه مشتری ها خاطره خوبی از اسباب کشی داشته باشند از پرسنل های خوش اخلاق استفاده میکند.

مراحل اسباب کشی: لیت بار برای اینکه کار ها را به موقع انجام دهد برنامه ریزی میکند تا هم در زمان و هم انرژی صرفه جویی کند به همین دلیل برنامه هایی را برای شما توصیه میکند.

مرحله اول برنامه ریزی و زمانبندی: برای اینکه شما مشتری های عزیز به هنگام اسباب کشی دچار مشکل نشوید حداقل ۱۰ روز قبل خود را برای اسباب کشی آماده کنید.

مرحله دوم جمع آوری اثاثیه: شرکت لیت بار به شما توصیه میکند که لوازم خود را از لوازم غیر ضروری شروع کنید به بسته بندی کردن (یخچال، تلوزیون، فرش) این وظیفه را بین اعضای خانواده تقسیم کنید تا در زمان معین آماده باشد.

مرحله سوم نظافت و بررسی: قبل از اساس کشی بهتر است مقصد را نظافت کنید تا در زمان اسباب کشی لوازم های تان خراب نشود.   

مرحله چهارم تماس با باربری: بعد از بسته بندی لوازم و نظافت با شرکت تماس بگیرید بهتر است برای این کار یک یا دو روز زود تر تماس بگیرید.

مرحله پنجم چیدمان اثاثیهاگر مراحل گفته شده را انجام داده باشید می یابید که چیدمان چقدر شیرین است بهتر است برای این کار نظر اعضای خانواده را نیز بپرسید.

مرحله ششم رعایت نکات ایمنی: برای اینکه احساس آرامش کنید و از سرقت احتمالی جلو گیری کنید بهتر است قفل درها را عوض کنید.

معرفی خدمات باربری نیاوران

باربری نیاوران یکی از معتبر ترین شرکت ها است که با مجوز اتحادیه در حال کار می باشد. این موسسه با استفاده از پرسنل های حرفه ای و باتجربه خاطره ای خوب برای شما آرزو میکند تا شما ترسی از اسباب کشی نداشته باشید.

باربری نیاوران
باربری نیاوران

باربری در نیاوران

 1. مشاوره دقیق در خصوص باربری
 2. بسته بندی با بروزترین لوازم بسته بندی (استرچ رپ و بابل رپ)
 3. ارائه خدمات درون شهری و برون شهری
 4. استفاده از ماشین های استاندارد دارای سقف و ضربه گیر
 5. ارائه سرویس نیسان بار و وانت بار 
 6. باربری انواع لوازم از جهیزه عروس تا لوازم کارخانه ها
 7. صدور بیمه برای لوازم اسباب و اثاثیه
 8. ارائه سرویس در همه روز ها حتی در روز های تعطیل
 9. چیدمان لوازم بعد از حمل بار به مقصد
 10. نصب لوازم الکترونیکی (یخچال، تلوزیون، لوستر، ظرف شویی)

پاسخ گویی به مشتری ها

 • به سوالات شما در مورد حمل و نقل پاسخ خواهیم داد
 • سوالاتی که در مورد بسته بندی پرسیده شود پاسخ داده میشود
 • قیمت زیر نظر اتحادیه را برای شما توضیح خواهیم داد

بسته بندی لوازم منزل در نیاوران

 1. استفاده از کارتون های ضخیم چند لایه برای لوازم شکستنی
 2. استفاده از رگال های مخصوص لباس
 3. استفاده از فوم های مخصوص برای لوازم گران قیمت
 4. استفاده از چسب های با کیفیت
 5. استفاده از سلفون برای بسته بندی هر چه بهتر لوازم شما
 6. ارائه بقچه های زیپ دار
 7. جدا کردن لوازم از یک دیگر با ماژیک                                                                         
باربری نیاوران
باربری نیاوران

اتوبار نیاوران

لازم به ذکر است که اتوبار نیاوران زیر نظر شرکت باربری شمال تهران است که خدمات خود را بصورت هفت روز هفته و ۲۴ ساعته ارائه میکند حتی در روز های تعطیل همچنین اتوبار نیاوران از پرسنل های آموزش دیده و قابل اعتماد استفاده می کند. تیمی که این شرکت برای باربری می فرستد شامل چهار نفر میباشد که یک نفر آنها راننده و سه نفر آنها وظیفه بسته بندی و حمل بار را بر عهده دارند که بسته به ابعاد خانه و حجم لوازم ممکن است کم یا زیاد بشود.

نیسان بار نیاوران

شرکت باربری نیاوران ماشین های زیاد و متنوعی دارد (ترانزیت، کامیون، نیسان، وانت) بعضی اوقات مشتری ها بار کم تری دارند و به خاور نیازی ندارند برای اینکه مشتری ها هزینه زیادی به خاور پرداخت نکنند شرکت باربری نیاوران سرویس نیسان بار را قرار داده است چرا که هم به صرفه است و هم راحت است.

باربری در نزدیکی نیاوران

اگر قصد باربری در منطقه نیاوران را دارید ما به شما باربری نیاوران را پیشنهاد می کنیم چرا که پرسنل های خوش اخلاقی دارند و همچنین پرسنل های مورد استفاده با تجربه و حرفه ای هستند و شما می توانید به آن ها اعتماد کنید. برای برقراری ارتباط با ما با شماره  زیر ۰۹۱۴۶۶۷۴۰۸۰ تماس  بگیرید.                                                                                        

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *