تشخیص بهترین باربری

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > تشخیص بهترین باربری
تشخیص بهترین باربری

تشخیص بهترین باربری

با سلام مطمینا همه ی شما با عوض کردن منزلتان تمایلی به عوض کردن وسایل منزلتان ندارید و به همین دلیل سعی میکنید بهترین باربری را برای کار خود انتخاب کنید و تشخیص بهترین باربری نیز راهکارهای مخصوص به خود را دارد و باید نکاتی را در نظر بگیرید که ما در این مقاله قصد داریم تا این نکات را به شما عزیزان آموزش دهیم و شما میتوانید آن ها را با هر باربری که میخواهید اسباب منزل شما را جا به جا کنند مقایسه کنید و بین چند باربری که برای کار خود در نظر گرفته اید بهترین آن ها را انتخاب کنید پس با این آموزش از لیت بار نیز با ما همراه باشید…

تشخیص بهترین باربری

باربری یعنی همان شرکتی که قرار است کار اسباب کشی منازل، دفاتر و مغازه شما را انجام دهد.این شرکت ها علاوه بر منتقل کردن اسباب شما وظیفه بسته بندی لوازم و گاهی حتی چیدن لوازم خانه شما را پس از جابه جایی نیز دارند.بنابراین شما باید از با شرکت هایی همکاری داشته باشید که از به روز ترین و بهترین و ایمن ترین روش ها برای انجام همه ی این امور استفاده کند همچنین کارکنان و راننده آن ها نیز امری مهم است که شما باید به آن ها توجه داشته باشید.

وظایف شرکت باربری

ما در مقاله ای شما را به طور کامل با این وظایف آشنا کرده ایم اما بد نیست که تا حدودی از وظایف شرکت های باربری اطلاع داشته باشید تا بتوانید به طور کامل آن ها را مورد بررسی قرار دهید:

شرکت های باربری امروزه وظیفه دارند تا برای بار شما قبل از بستن قرارداد بیمه نامه را آماده کنند.
این شرکت ها وظیفه دارند تا شما را در رابطه با نحوه بسته بندی و تمامی مراحل باربری راهنمایی کنند و هر گونه سوال و یا اشکالی داشتید را راهنمایی کنند.
این شرکت ها وظیفه دارند تا به شکایات و نظرات مشتری ها رسیدگی کامل داشته باشند.
حال  به شما نحوه تشخیص بهترین باربری را آموزش میدهیم:

اعتبار شرکت باربری

در ابتدا شما با یک پیگیری کوچک میتوانید اعتبار شرکت باربری را به دست بیاورید که بسیار مهم است.شما باید شرکتی را انتخاب کنید که تجربه کاری بالایی داشته باشد و همچنین کارکنان آن باید در کار خود حرفه ای باشند.همه ی پرسنل اعم از مدیریت شرکت و کارکنان  و کارگران و حتی راننده ها می بایست تخصص و تعهد کاری خود را داشته باشند.شما با یک سرچ ساده در اینترنت و همچنین پرس و جو و نظر گرفتن از کسانی که قبلا با این باربری مشارکت داشته اند و همچنین با دیدن مدارک شرکت، می توانید به اعتبار شرکت باربری مورد نظر پی ببرید.

مدیریت شرکت باربری

شما حتی برای پی بردن به اعتبار یک شرکت میتوانید از مدیریت آن شروع شد مدیر یک شرکت میتواند تاثیر زیادی بر کارایی این شرکت داشته باشد.سعی کنید شرکتی را انتخاب کنید که مدیر آن بیشتر از ۲۵ سال سن داشته باشد و مدیریت این شرکت اصلی ترین و تنها ترین شغل آن باشد نه شغل دوم و فقط برای سرگرمی!

بررسی خودروهای شرکت باربری

دومین مسیله که در باربری بسیار مهم است خودرویی است که بار شما قرار است با آن منتقل شود پس این خودرو باید تمامی استاندارد ها را در خود داشته باشد و همچنین مناسب برای اسباب کشی اسباب شما باشد زیرا بعضی اجناس خاص با ماشین های مخصوص جابجا میشوند پس حتما این نکته را نیز در نظر داشته باشید.

همچنین ماشین های اسباب کشی باید از ظاهر خوبی برخوردار بوده و تمامی مدارک لازم همچون بیمه شخص ثالث، کارت معاینه فنی و کارت شرکت باربری را داشته باشد. همچنین در روز باربری به این نکته هم توجه داشته باشید که آرم شرکت باربری بر روی ماشین وجود داشته باشد و مطمین شوید که ماشین زیر نظر این شرکت کار میکند و ماشین دیگری را برای حمل بار شما در نظر نگرفته باشند همچنین سال ساخت ماشین ها نیز عاملی است که باید به آن توجه کنید و بهتر است که سال ساخت آن زیر ۱۰ تا ۱۵ سال باشد و ظرفیت حمل بار بیشتر از ۸ تن را داشته باشد.

راننده مخصوص باربری

راننده حرفه ای و مخصوص این کار یکی دیگر از راه های تشخیص بهترین باربری است که شما باید به آن توجه داشته باشید. راننده شرکت باربری باید آموزش های لازم را در این زمینه دیده باشد و دارای تجربه کاری بالایی باشد زیرا رانندگی حمل بار با رانندگی با ماشین های معمولی تفاوت های بسیاری دارد.

همچنین راننده باید حتما گواهینامه داشته باشد و با تمامی قوانین راهنمایی رانندگی شهری و برون شهری آشنایی کامل داشته باشد. و باید تجربه رانندگی در تمامی جاده ها با هر شیب و آب و هوایی را داشته باشد همچنین راننده علاوه بر رانندگی کارهای دیگری نیز دارد مانند بستن باربند و اتصالات که باید در آن ها نیز مهارت داشته باشد باشد و باید از لحاظ بدنی نیز آمادگی کامل را داشته باشد تا در صورت لزوم بار را دوباره ببندد. راننده باید با تمامی مسیر ها آشنایی داشته باشد تا بار را در کمترین زمان با بهترین مسیر به مقصد برساند.همچنین قوانینی وجود دارد برای گواهینامه های مختلف که آن ها را در زیر به شما معرفی میکنیم:

رانندگانی میتوانند بارهای با ظرفیت بیش از ۶ تن را جابجا کنند که گواهینامه رانندگی پایه ۱ را داشته باشند.
رانندگانی میتوانند بارهای با ظرفیت ۶ تن را جابجا کنند که گواهینامه رانندگی پایه ۲ را داشته باشند.
رانندگانی میتوانند ماشین های سواری با حداکثر ۹ سرنشین را برانند که گواهینامه رانندگی پایه ۳ را داشته باشند همچنین این رانندگان میتوانند وانت بار با بار ۵٫۳ را حمل کنند.

داشتن قرارداد با بیمه

همچنین امروزه دیگر بیمه در همه ی زمینه ها دخالت دارد و شرکت باربری شما نیز باید با یکی از بیمه ها قرار داد داشته باشد تا بتواند بار های شما را بیمه کند به همین منظور حتما در انتخاب شرکت باربری این نکته را نیز از شرکت بپرسید تا از بیمه شدن بار خود اطمینان حاصل کنید.

در این مقاله تعدادی از مشخصه های شرکت باربری خوب را برای شما عزیزان گفتیم امیدواریم که با رعایت آن ها بهترین باربری را انتخاب کنید و باربری آسان و بی دردسری داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *