نحوه چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > نحوه چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی
نحوه چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

نحوه چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز هم با یکی دیگر از آموزش های سایت لیت بار در خدمت شما عزیزان هستیم امروز میخوایم در رابطه با نحوه چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی که پس از اسباب کشی یکی از مهم ترین و سخت ترین مراحل اسباب کشی می باشد با شما صحبت کنیم و راهکار هایی را در رابطه با این مسیله برای شما عنوان کنیم تا این قسمت از اسباب کشی هم برای شما راحت تر شود.

خدمات شرکت باربری برای اسباب کشی

ما در مقاله ای به طور کامل خدمات شرکت های باربری را برای شما عزیزان عنوان کرده ایم اما بهتر است بدانید که شرکت های  باربری علاوه بر بسته بندی لوازم، حمل بار می بایست شما را در چیدمان وسایل خانه تان پس از اسباب کشی نیز کمک های لازم را ارایه دهند.

چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

 

شاید بهتر است در اینجا ما مراحل اسباب کشی را برایتان خلاصه توضیح بدیم تا چیدمان نیز برای شما آسان گردد.

مراحل اسباب کشی

اسباب کشی را اگر بخواهید به صورت اصولی انجام دهید مراحل خاص به خود را دارد که ما در این مرحله آن ها را خلاصخ وار به شما توضیح میدهیم اما در سایت آموزش کامل هر قسمت قرار گرفته است که شما میتوانید از آن ها استفاده کنید که با مطالعه آن ها مراحل اسباب کشی سختی هایش برایتان کم می شود.

پیدا کردن شرکت باربری متخصص

شما باید قبل از همه چیز بهترین اتوبار مخصوص به باربری خود را پیدا کنید تا کم ترین مشکلات برای شما در حین اسباب کشی ایجاد شود.

بسته بندی صحیح لوازم

دومین کار بسته بندی لوازم تان می باشد که شما هر چقدر این کار را با حوصله و دقیق تر انجام دهید احتمال آسیب رسیدن به وسایل خانه تان به حداقل میرسد حتی در انتخاب کارتن ها هم دقت داشته باشید و کارتن های بزرگ و سالم را برای اسباب کشی خود انتخاب کنید.

چیدمان اصولی اسبابتان در ماشین حمل بار

چیدمان وسایل در ماشین نیز مراحل مخصوص خود را دارد به این صورت که شما اول باید وسایل های بزرگ و سنگین را در ماشین حمل بار خود قرار دهید و سپس بر روی آن ها لوازم کوچکتر و سبک تر را قرار دهید شما اگر این نکته را رعایت کنید دیگر مجبور نخواهید بود سرویس دیگری بگیرید و هزینه باربری شما کاهش می یابد البته این مرحله را باید به عهده کارگران شرکت باربری بگذارید.

چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

آخرین مرحله باربری چیدمان وسایل می باشد که به علت انبوه لوازم بسته بندی شده و عدم شناخت دکوراسیون مکان جدید کار دشواری به نظر میرسد در زیر ما نکاتی را در این باره با شما در میان میگذاریم:

نکات مهم چیدمان وسایل بعد از اسباب کشی

تا اینجا معمولا تمامی مراحل اسباب کشی به عهده شرکت های باربری بود و بیشتر کارها را آن ها انجام میدادند اما مرحله آخر معمولا همه کار ها به عهده شماست پس اگر قرار است چیدمان وسایل را شما انجام دهید اصول گفته شده در این مقاله و مقالات قبلی سایت را سعی کنید رعایت کنید.

اولین کار تست کردن سیستم گرمایشی و سرمایشی خانه و لوله ها و برق، آب و گاز منزل می باشد تا بعدا مشکل ساز نشود.
بسته ها را از هم جدا کرده و وسیله های هر قسمت را در محل مخصوص قرار گیری خود قرار دهید سعی کنید ابتدا وسایل شکستنی را در جای مخصوص خود قرار دهید.
پس از وسایل شکستنی وسایل برقی و مهم خود مانند یخچال و اجاق گاز و بخاری و … را در جاهای مناسب خودشان  قرار دهید و پس از مطمین شدن اتصالات یک بار آن ها را راه اندازی کنید.
این نکته را بدانید که به مرور وسایل را از بسته بندی دربیارید تا باعث شلوغی خانه نشود و سردرگم نشوید و بعد از باز کردن کارتن ها آن ها را از فضای داخلی منزل دور بریزید تا شلوغی در داخل خانه کم تر شود.
همیشه در حین باز کردن بسته بندی ها ابتدا وسایل بزرگ و کلی مانند رختخواب را باز کنید و مبل ها را و چیدمان پذیرایی را آماده کنید و سپس به سراغ وسایل کوچک تر و کم ارزش تر بروید و همانطور که میدانید لوازم تزئینی خانه تان مانند گل و گیاه تابلو، ساعت دیواری و … هم مرحله آخر چیدمان وسایل و بازکردن بسته بندی خواهد بود منزلتان خواهد بود.
سپس به تمیز کردن سرویس بهداشتی بپردازید و وسایل لازم را در آن قرار دهید و پس از چیدمان کامل منزل شروع به گردگیری وسایل خود بکنید و یا این کار را میتوانید در حین چیدمان وسایل نیز انجام دهید.
نکته آخر این که شما برای راحتی کار و آسیب ندیدن وسایل بهتر است در حین اسباب کشی تا مرحله آخر که چیدمان وسایل خانه تان است بچه ها را به شخص مورد اطمینانی بسپارید.

از این که با این آموزش هم با ما همراه بودید سپاس گذاریم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *