چگونه اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشیم؟

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > چگونه اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشیم؟

انتخاب بهترین روش در هر کاری تا حد بسیار زیادی از زمان و هزینه را برای ما صرفه جویی خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم فوت و فن های یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را بررسی نماییم. اولین گام در آغاز هر کاری مهمترین گام است. مسلماً اگر آغاز کنیم سایر موارد به نوبه خود حل خواهند شد و بهترین گزینه این است که کارمان را شروع کنیم تا اینکه صرفا نشسته و هی این دست و آن دست کنیم که چگونه شروع کنیم. آغاز که میکنیم چه اشتباه و چه درست درهرحال آغاز کرده ایم و بعد از مدتی به خواسته خویش میرسیم. در ادامه پاسخ سوال “چگونه اسباب کشی راحت و بی دردسری داشته باشیم؟” را در این مقاله دریافت خواهید کرد. پس با ما  همراه باشید تا مراحل و قاعده این کار را بررسی نماییم.

بهترین روش برای اسباب کشی

"<yoastmark

برای اسباب کشی راحت و بی دردسر نیاز به یک برنامه ریزی مناسب و دقیق است که در درجه اول باید بدانیم که برای انجام هر کاری روش خاصی وجود دارد و هر فرد قادر به انجامش نمی باشد. اول از هرچیز باید از افراد با تجربه در کار مشورت بگیریم. مشاوران شرکت باربری لیت بار می توانند با سال ها تجربه خود در این امر شما را یاری کنند.

هنگام اسباب کشی اول از هر چیز خرده ریزها و وسایل کوچکتر را باید بسته بندی کرد. برای این کار نیاز به کارتن است که می توان با هزینه کمی کارتن های سالم و اندازه مناسب خریداری کرد بجای اینکه از کارتن های معیوب که ممکن است خسارت های زیادی هنگام جا به جایی به وسایل شما وارد کنند، استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: بهترین روش برای اسباب کشی در تهران

پس از بسته بندی تمامی وسایل باید آن ها را در جایی که “مزاحم رفت و آمد کارگران نیست” در خانه بچینید. بهتر است در ابتدا کارتن های بزرگتر را جلو دست قرار دهید و سپس کارتن های کوچکتر تا هنگام چیدن در ماشین باربری فضای پشت ماشین هدر نرود. پس از انتقال بار به مکان جدید سعی کنید موقعیت هر یک از کارتن ها را به درستی شناسایی و در جای صحیح قرار دهید تا دچار سردرگمی نشوید.

این کار با نوشتن مشخصات وسایل داخل هر جعبه بر روی کارتن میسر می شود. اگر وسایل مربوط به داخل هر کارتن مشخص نباشد قطعا به مشکل بر می خورید. برای مثال اگر قرار بر این باشد که فردا صبح سر کار باشید و لباس هایتان نیاز به اتو داشته باشد اما نمی دانید اتو در کدام بسته بندی است یا برای پیدا کردن یک لیوان برای چای خوردن ساعت ها به دنبال پیدا کردنش بگردید.

نکات یک اسباب کشی راحت و بی دردسر

"<yoastmark

قبل از شروع باربری وسایل مورد نیاز را تهیه کنید. اقلامی مانند چسب، قیچی، کاتر و مواردی از این قبیل را قبل از شروع به کار حمل بار یا بسته بندی تهیه کنید و در جای مشخصی بگذارید. هرگز برای بلند کردن بارها به کمر خود فشار نیاورید. بهترین و مناسب ترین مدل بدن برای بلند کردن وسیله های سنگین این است که در حالت نیمه نشسته بر روی پاهای خود قرار گرفته و جسم را به بدن خود نزدیک کنید.

توجه داشته باشید که جعبه‌های محتوی مایعات و یا ظرف های شکستنی را با دقت بیشتری حمل کنید. اگر نمی‌ توانید به تنهایی وسایل را از روی زمین جا به جا کنید به خود فشار بیش از حد وارد نکنید و از چند نفر بخواهید که شما را کمک کنند. روز جا به جایی لوازم یا اثاث منزل، لباس راحت و مخصوص کار بپوشید. در این صورت دغدغه پاره شدن و خراب شدن و یا کثیف شدن لباس‌ هایتان را نخواهید داشت.

بیشتر بخوانید: آماده سازی خانه پیش از اسباب کشی

داخل اتومبیل حمل بار را با پتو و یا موکت کاملا بپوشانید. برای مراقبت از پایه‌ های صندلی و مبل ها، آن ها را درون ماشین باربری مجهز به وسایلی مانند پتو و یا موکت حمل و نقل کنید. اگر وسایل شما خودشان جعبه مخصوصی دارند می‌ توانید وسایلتان را با آن ها بپوشانید و درون جعبه بزرگتری که برای باربری مناسب است، قرار دهید.

بطور کلی با رعایت این اصول در هنگام اسباب کشی، علاوه حفظ سلامت و امنیت خود و وسایلتان یک اسباب کشی راحت و بی دردسری خواهید داشت. شرکت لیت بار به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیلات در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد. از اینکه با این مقاله از لیت بار نیز با ما همراه بودید از شما متشکریم…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *