بسته بندی و حمل و نقل لوستر

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بسته بندی و حمل و نقل لوستر

بسته بندی و حمل و نقل لوستر

شما همیشه در باربری ممکن است مجبور شوید تا لوستر و سایر لوازم شکستنی خود را بسته بندی کنید که همه این کار ها اصول مربوط به خود را دارند که شما باید رعایت کنید و به همین منظور نیز ما در این مقاله  بسته بندی و حمل و نقل لوستر را به شما عزیزان آموزش میدهیم تا در بسته بندی لوستر هم هیچ مشکلی پیش نیاید پس با ما همراه باشید.

بسته بندی لوستر در بین وسایل دیگر مانند بسته بندی ظروف شکستنی ، کریستال و چینی بسیار حساس می باشد به همین خاطر است که ما به شما میگوییم که باید این کار را یعنی بسته بندی لوستر را با صبر و حوصله و دقت انجام دهید همان طور که کارگران ما در لیت بار این کار را به بهترین شکل انجام میدهند که شما میتوانید با خیال راحت این کار را به کارگران ما بسپارید.

البته بسته بندی لوستر یک تفاوت با بقیه وسایل حساس و شکستنی دارد و آن این است که به علت بزرگ تر بودن لوستر شما باید برای بسته بندی آن از جعبه و کارتن های بزرگ و موادی مانند فوم و یا پلاستیک نیز برای جلوگیری از ضربه خوردن و آسیب دیدن استفاده کنید تا ایمن بودن بسته بندی شما به حداکثر برسد.

بسته بندی لوستر

در زیر ما نکاتی را به شما در تمامی زمینه ها  درباره لوستر و بسته بندی لوستر و حمل آن در اختیار شما قرار میدهیم:

مراحل بسته بندی لوستر

۱٫اولین کاری که شما باید انجام دهید خاموش کردن کلید برق لوستر است حتی برای احتیاط باید برق اون قسمت از خونه رو کاملا قطع کنید تا اتفاقی نیفتد.
۲٫بعد از مطمین شدن برق حال باید چند نفر که در این کار تخصص دارند از نردبان بالا روند و با کمک همدیگر اتصالات لوستر را جدا کنند و آن را به آرامی پایین بیاورند.
۳٫ شما پس از گذاشتن لوستر بر روی زمین باید با دقت و آرامی لامپ ها از لوستر باز کنید البته شما این کار را میتوانستید قبل از جدا کردن اتصالات لوستر هم انجام دهید اما خطر آن بیشتر است زیرا احتمال افتادن لامپ از دستتان وجود دارد.
۴٫ شما باید قبل از باز کردن لوستر جعبه و کارتن های مخصوص این کار و حتی همه وسایلی که برای بسته بندی لوستر لازم دارید را آماده کرده باشید تا به محض پایین آوردن لوستر آن را درون جعبه مخصوص قرار دهید. 
۵٫امروزه همه چیز در حال پیشرفت است به همین دلیل ممکن است لوستر شما هم از نوع جدید و دیجیتالی ها باشد که معمولا برای این نوع از لوسترها دفترچه راهنما وجود دارد که شما بهتر است قبل از انجام دادن هر کاری آن را مطالعه کنید تا همه کارها به درستی انجام شوند  اما اگر لوستر شما دفترچه ای نداشت طبق همین مقاله پیش بروید.
۶٫این نکته را بدانید که شما باید لامپ ها را در جعبه جداگانه ای قرار دهید و همراه لوستر نباشد همچنین درون جعبه ها را با استفاده از پارچه، فوم و یا مقوا و کاغذ پر کنید تا لوستر شما حین حمل و نقل هیچ آسیبی به آن وارد نشود.
۷٫در بازار لوستر هایی وجود دارند که بدنه آن ها از شیشه ساخته شده است به همین خاطر شما باید این نوع لوستر ها را نیز با استفاده از نایلون و یا پلاستیک های قابل انعطاف بپوشانید تا آسیبی به آن ها وارد نشود. 
۸٫در روز باربری نیز بر روی کارتن های حاوی لوسترنوشته ای را بنویسید و همچنین به کارگران بسپارید تا در هنگام حمل آن ها دقت کافی را ببرند.

امیدوارم که این نکات برای شما در بسته بندی و حمل لوستر مفید بوده باشد با دیگر آموزش های لیت بار با ما همراه باشید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *