جابجایی و حمل میز بیلیارد

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > جابجایی و حمل میز بیلیارد

جابجایی و حمل میز بیلیارد

اگر شما هم جزو افرادی باشید که به بیلیارد بسیار علاقه دارند و در منزل خود میز بیلیارد دارند ممکن است در هنگام اسباب کشی جابجایی و حمل میز بیلیارد برای شما یک کار بسیار سخت و چالش برانگیز باشد و ما در این مقاله این مورد را به طور کامل مورد بررسی قرار خواهیم داد.

همچنین این کار همانطور هم که شما حدس زده اید کار چندان ساده ای نیست و برای انجام این کار تخصص خاص به خود را لازم است که شما باید داشته باشید اما در باربری لیت بار افراد ما با تخصص خاص خود این کار را به سادگی برای شما انجام خواهند داد زیرا این کار نیز تیمی است و تک نفره نمیشود از عهده آن بر آمد.

امروزه تفریحات بسیاری هم در خانه و هم در بیرون از خانه وجود دارد که یکی از آن ها همین بیلیارد می باشد که به دلیل بزرگ و سنگین بودن آن در حین باربری ممکن است مشکل زیادی را برای شما ایجاد کند.

برای جابجایی و حمل میز بیلیارد به چند نفر و به کمک ابزارها و تجهیزات مختلف است که این کار به آسانی انجام میشود که این کار معمولا برای افراد معمولی امکان پذیر نیست و بهتر است حمل این میز را به طور کامل به شرکت باربری و کارکنان متخصص آن ها بسپارید.

جابجایی و حمل میز بیلیارد

در این قسمت ما مراحل نصب و جابجایی میز بیلیارد (یا میز اسنوکر) را برای شما به طور کامل توضیح میدهیم تا دیگر هیچ گونه نگرانی و ترسی در این مورد نداشته باشید:

۱٫در اول کار شما باید به نسبت میزی که دارید که این میز میتواند ۴ پایه یا ۶ پایه باشد پایه سیار برای حمل این میز تهیه کند زیرا اگر شما با این پایه های متحرک میز را جابجا نکنید ممکن است هنگام جابجایی پایه های میز آسیب ببینند و یا حتی محیطی که قرار دارد کفپوش آن مکان نیز دچار آسیب دیدگی باشد مخصوصا اگر کفپوش شما از جنس پارکت چوبی یا لمینت باشد باید شما بسیار دقت کنید تا آسیبی به کف وارد نشود.

۲٫هنگام حرکت دادن میز چون وزن آن بسیار زیاد است بهتر است این کار چند نفره انجام شود و حتی بهتر است این کار را به عهده باربران بگذارید تا به آرامی و با احتیاط این کار را انجام دهند.برای جلوگیری از آسیب دیدگی بهتر است هر فرد یک پایه را بلند کند و در پایه سیار قرار دهد.

۳٫ سومین و مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید قرار گرفتن صحیح پایه ها بر روی پایه های متحرک است تا در هنگام جابجایی پایه ها سر نخورند و یا جابجا نشوند زیرا این اتفاق میتواند آسیب جبران ناپذیری به میز بیلیارد وارد سازد.

۴٫قبل از حرکت دادن میز مسیر را کاملا از وجود وسایل پاک کنید تا در هنگام جابجا کردن میز مشکلی برای شما ایجاد نشود.

۵٫حتما به پستی و بلندی مسیر توجه داشته باشید زیرا این میز ها به دلیل داشتن وزن زیاد ممکن است در این مواقع سرعت بگیرند و همین باعث افتادن میز یا آسیب دیدن آن شود به همین خاطرحتما این موضوع را قبل از جابجا کردن میز بررسی کنید و با مسیر صحیح جابجایی آن را انجام دهید.

جابجایی و حمل میز بیلیارد

در زیر نکاتی را هم برای جدا سازی قطعات و بخش های مختلف بدنه میز بیلیارد به شما آموزش میدهیم:

۱٫شما قبل از هر چیزی باید شش حفره موجود در میز را که توپ های رنگی بیلیارد به درون آن ها می افتد را باید جدا کنید و این کار را میتوانید با کمک آچار مربوطه عوض کنید و بندهای فلزی متصل کننده این حفره ها به میز را یک به یک باز کنیم و سپس لبه های روی میز بیلیارد را نیز به همین منوال جدا میکنیم.

۲٫ در مرحله دوم نوبت به پوشش سبز رنگ روی میز میرسد که این قسمت را هم نیز باید با پیچ گوشتی اتصالات را از همدیگر جدا کنید و پوشش را از بدنه جدا کنید با احتیاط تا آسیبی به آن نرسد.

حال کار تمام است و این قطعات جدا شده را میتوانید به آرامی در ماشین مخصوص حمل بار قرار دهید.

با دیگر آموزش های لیت بار با ما همراه باشید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *