حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید
حمل و جابجایی یخچال

حمل و جابجایی یخچال ساید بای ساید

با سلام خدمت دوستان عزیز امروز هم با یکی دیگر از آموزش ها در خدمت شما عزیزان هستیم امروز میخواهیم نکاتی را به شما عزیزان در حمل و جابجایی یخچال مخصوصا یخچال های ساید بای ساید که دیگر امروزه در هر خانه ای از آن استفاده میشود صحبت کنیم اما اگر شما هم یخچال معمولی دارید باز پیشنهاد میکنم که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

همانطور که میدانید یخچال جزو وسایلی است که در هر خانه ای پیدا میشود اما حمل آن به مراتب سخت تر از بقیه وسایل ها می باشد حمل لوازم بزرگ  و همچنین سنگین و حساس روش های مخصوص به خود را دارد. اما کارگران مجرب ما تخصص و مهارت کافی را برای حمل این بار ها دارند.سعی کنید تا یخچال خود را قبل از لوازم دیگر منزلتان، به ماشین حمل بار منتقل کنید.چون یخچال وسیله حساسی است و قیمت بسیار بالایی هم دارد ما در اینجا به شما نحوه بسته بندی و آماده سازی آن برای باربری را هم شرح خواهیم داد

حمل و جابجایی یخچال

در هنگام باربری ممکن است یخچال شما به رویش خط بیفتد یا از دست کارگران لیز بخورد و همچین آسیب هایی همچنین اگر آپارتمان شما راه رو های تنگی نیز داشته باشد یخچال شما بیشتر مورد آسیب قرار خواهد گرفت به همین منظور نکاتی که در زیر گفته میشود را در نظر بگیرید تا احتمال این خطرات به کمترین میزان خود برسد.

نکات مهم حمل و جابجایی یخچال

قبل از جابه جایی

سعی کنید تا از روز قبل یخچال را از برق بکشید و تمامی وسایل غذایی موجود در آن را در جای مناسبی قرار دهید تا خراب نشوند و پس از این کار یخچال را برفک زدایی کنید. تا در هنگام جابه جایی یخچال با آب شدن برفک، آب از یخچال بیرون نریزد همچنین سیستم یخساز و آب سرد کن لوله کشی شده یخچال را جدا کنید و حتما سیستم یخساز و آب سرد کن آن را تمیز و خشک کنید.

بسته بندی یخچال

برای بسته بندی یخچال میتوانید از کارتن های مخصوص این کار استفاده کنید زیرا این کارتن ها به شکلی هستند که یخچال شما را از آسیب دیدن دور نگه میدارند همچنین برای پوشش بدنه یخچال، از نایلون های حباب دار نیز میتوانید استفاده کنید.همچنین شما در بسته بندی وظیفه دارید تا لوازم جانبی داخل یخچال را نیز بسته بندی کنید زیرا این قطعات معمولا متحرک هستند و هنگام باربری ممکن است به یخچال شما آسیب برسانند.

سبک کردن یخچال

یخچال معمولی یا ساید بای ساید فرقی نمیکند هر دو جزو وسایل سنگین خانگی هنگام باربری است به همین منظور برای اینکه خطر سقوط یخچال به حداقل برسد شما میتوانید هرچقد که لازم است و امکان دارد لوازم جانبی یخچالتان را جدا کنید و پس از انتقال آن به محل جدید در آن جا دوباره آن ها را نصب کنید

کمک گرفتن از باربران

باربران ما آموزش های لازم را برای انتقال این وسایل سنگین دیده اند به همین خاطر کار باربری را با کمک کارگران ماهر باربری، یا اطرافیان خود انجام دهید اما به شما قول میدهم که کارگران ما با تخصص و مهارتی که دارند در سریع ترین زمان و به بهترین شکل ممکن کار باربری را انجام خواهند داد همچنین در قسمت هایی حمل بارهای سنگین مانند یخچال از چرخ های مخصوص استفاده میشود تا به بدن آسیبی نرسد. شرکت ما نیز برای حمل ایمن لوازم خانگی، از روش های پیشرفته استفاده می کند.

همچنین در هنگام انتقال یخچال برای جلوگیری از ریختن روغن کمپرسور به داخل لوله های خنک کننده گاز حتما توجه داشته باشید که یخچال به صورت افقی کاملاً صاف حمل شود تا یخچال شما آسیبی نبیند.

نکات پایانی کار!

در چیدن وسایل در ماشین یخچال بهتر است قبل از همه لوازم قرار گیرید و به یاد داشته باشید به صورت افقی قرار گیرد نه عمودی! همچنین بین یخچال و بقیه وسایل را با پتو یا فوم پوشش دهید تا آسیبی بهش نرسد. پس از قرارگیری یخچال در جای خود همه وسایل را نصب کنید و بعد از ۶ ساعت برق آن را وصل کنید.اگر پس از جابجایی به هر دلیلی یخچال شما کار نکرد با تعمیرگاه های مخصوص آن تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند.

امیدوارم که این آموزش هم مورد توجه شما دوستان قرار گرفته باشد تا آموزشی دیگر از لیت بار خدانگهدار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *