بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

بسته بندی و حمل جهیزیه عروس

امروز قرار است ما باربری و حمل جهیزیه عروس را که دارای نکات ریز و مخصوص به خود است را به شما عزیزان آموزش دهیم تا در صورتی که تازه عروسی در فامیل یا نزدیکان خود دارید و قصد دارند جهیزیه عروس خود را به منزل اصلی حمل کنند با رعایت این نکات خطرات و آسیب دیدگی های احتمالی به حداقل برسد.

عروسی چه در ایران و چه در بسیاری از کشورهای دیگر جهان جزو بهترین و البته پر مشغله ترین روزی است که برای هر دختر و پسری اتفاق می افتد و معمولا از گذشته بیشتر زحمت برگزاری جشن های عروسی بر عهده خانواده داماد بوده و هست و تمامی خانواده ها تلاش خودشان را میکنند تا این مراسم با شکوه هر چه تمام تر برگزار شود.

معمولا در سفره عقد هر فردی اسباب و وسایل بسیار زیادی وجود دارد که هر کدام نماد چیزی هستند و معمولا در سفره عروس و داماد وسایل بسیار ضریف و قیمتی و حساسی دیده میشود که حمل آن ها بسیار دقت زیادی را میخواهد که ما هم در این مقاله این راهکار ها را به شما آموزش خواهیم داد.

بسته بندی و حمل جهزیه عروس

حمل جهیزیه عروس

حال اگر از حال و روز روز عروسی کمی دور شویم نوبت به رفتن عروس و داماد به خانه جدید شان است چیزی که هر دو آن ها شاید مدت ها منتظر آن بودند.

اما همانطور که شما هم میدانید بسته بندی و حمل جهیزیه عروس کار بسیار حساس و مهمی است زیرا تمامی اسباب بسیار تازه و گران قیمت هستند که این افراد نیز بر روی وسایلشان بسیار حساس هستند پس باید در هر شرایظی کار اسباب کشی آن ها با دقت تمام انجام شود.

 

مشکلات باربری جهیزیه عروس

یکی از مشکلاتی که در هنگام اسباب کشی این افراد ممکن است رخ دهد حمل وسایلی مانند کله قند، آینه، لباس عروسی و دیگر وسایل حساس است که باید به صورت جداگانه از جهیزیه حمل شود و حتی بهتر است این وسایل کوچک و حساس را خودتان با ماشین شخصی به منزل جدیدتان حمل کنید و در جای مطمینی قرار دهید.

مشکل دیگری نیز که ممکن است پیش بیاید این است که گاها عروس و داماد مراسمشان را در شهرستان برگزار میکنند اما خانه آن ها در شهر و یا مسافت بسیار دورتری از محل عروسی قرار دارد که حمل این همه بار حساس با این مسافت طولانی هم یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است برای شما پیش آید.

بسته بندی جهیزیه عروس

در این موارد است که لیت بار تهران با بهترین امکانات به شما خدمات مختلف بسته بندی، حمل بار و چیدن در خانه جدید را ارایه میدهد همچنین ما برای هر بخشی از بهترین و متخصص ترین افراد و ماشین های مناسب با بار شما استفاده میکنیم.

در لیت بار ما تمامی وسایل شما را با استفاده از کارتن و جعبه های مناسب به بهترین شکل ممکن بسته بندی میکنیم پس اصلا لازم نیست نگران بسته بندی اسباب خود باشید همچنین در صورت نیاز ما از فویل، استرچ، نایلون، پلاستیک حباب دار ضد ضربه و دیگر وسایل های مورد نیاز برای بسته بندی اسباب شما که آسیبی به آن ها نرسد استفاده خواهیم کرد.

همچنین ما مراقب وسایل حساس سفره عقد شما مانند آینه و کله قند هستیم و به بهترین شکل به منزل جدیدتان منتقل خواهیم کرد.

حمل جهیزیه عروس

پس از بسته بندی وسایلتان حال نوبت به حمل آن هاست و شما در این قسمت هم لازم نیست نگران هیچ چیزی باشید زیرا ما در شرکت باربری خود از متخصص ترین و حرفه ای ترین افراد برای حمل بار های شما استفاده میکنیم و مطمینا هیچ آسیبی به جهیزیه عروس شما وارد نخواهد شد.

نکته

شما یک نکته را باید در نظر داشته باشید تا محل جدید خود را چند روز قبل تر باید تمیز کنید و همینطور جای تمامی وسایل خود را مشخص کنید تا افراد ما به محض رسیدن به محل جدید تمامی وسایل شما را با هر چیدمانی که شما مشخص کنید در جای مناسب خود قرار دهند. اگر شما از قبل جای تمامی وسایل را مشخص نکرده باشید زحمت جا به جا کردن وسایل به دوش شما خواهد افتاد که حتی ممکن است در این بین وسایل شما آسیب نیز ببینند.

این نکته را در نظر داشته باشید که هر چه قدر محل جدیدتان از قبل آماده تر و تمیز تر باشد، اسباب کشی شما هم راحت تر خواهد بود و اسباب شما آسیب کمتری خواهند دید.

با دیگر آموزش های سایت لیت بار با ما همراه باشید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *