بهترین روش برای اسباب کشی در تهران

باربری تهران - مدرن ترین باربری تهران - لیت بار تهران > اخبار و مقالات > بهترین روش برای اسباب کشی در تهران

اثاث کشی منزل در تهران اسباب کشی می تواند یکی از شور انگیزترین، و در عین حال سخت ترین تجربیات زندگی شما باشد. برای یک اثاث کشی بدون مشکل، داشتن یک برنامه ریزی عالی و جلو بردن آن طبق یک برنامه زمانی مشخص ضروری است. برای حل کردن هرنوع دردسر که احتمال دارد در حین کار پیش بیاید نیاز به تمرکز، خوب کار کردن و کمی دوراندیشی است. لطفا در ادامه با ما همراه باشید تا به شما برای حفظ روحیه و لذت بردن از روند اثاث کشی کمک کرده و به تمامی سوالاتی که برای حمل اثاثیه در ذهن شماست پاسخ صحیح را ارائه دهیم.

از شر چیز هایی که به آن ها احتیاج ندارید خلاص شوید

اثاث کشی منزل در تهران
اثاث کشی منزل در تهران

ابتدا باید اسباب و لوازم خود را بررسی کنید تا متوجه شوید که چه چیزهایی را باید همراه خود برده و از بردن چه چیز هایی باید صرف نظر کنید، زیرا ممکن است خانه جدیدتان کوچک تر از منزل فعلی تان باشد و یا به برخی از وسایل قدیمی دیگر نیازی نداشته باشید که در اینصورت می توانید آن ها را در سایت های آگهی دهی مانند دیوار و شیپور به فروش بگذارید. گرفتن چند عکس خوب از اسباب و اثاثیه تان می تواند مردم را به خرید آن ها تشویق کند.

فروش وسایل بزرگ و قیمتی مانند یخچال، لباسشویی و فرش ها کمی مشکل تر از سایر وسایل کوچک و ارزان تر مانند چای ساز، اتو و … است، بنابراین باید صبر بیشتری داشته باشید و همچنین قیمت کم تری برای فروش آن ها در نظر بگیرید، حتی می توانید توسط دوستان، خانواده و کسانی که شما را می شناسند برای فروش آن ها تبلیغ کنید. در هفته ای که قصد اسباب کشی دارید، تا جایی که می توانید غذا های موجود در یخچال، فریزر و آشپزخانه را مصرف کنید تا از حمل قوطی های سنگین، غذا های مانده و مواد غذایی یخ زده ای که در حال آب شدن هستند اجتناب کنید.

لوازمتان را برای اسباب کشی بسته بندی کنید

 

اثاث کشی منزل در تهران
اثاث کشی منزل در تهران

بسته بندی لوازم منزل زمان زیادی خواهد برد، بنابراین باید از چند هفته قبل بسته بندی اثاثیه منزل را شروع کنید تا زمان کافی برای انجام این کار را داشته باشید. در مرحله اول  کارتن ها و جعبه ها را آماده کنید تا وسایل را درون آن ها بگذارید. سپس روی تمامی جعبه ها یادداشت بگذارید تا معلوم شود که درون هر جعبه چه چیزی قرار دارد و هر جعبه باید به کجا برده شود و یادتان باشد که لوازم ضروری تان را به صورت جداگانه در یک جعبه قرار دهید تا به آسانی به آن ها دسترسی داشته باشید. همچنین بهتر است که وسایل هر اتاق را در یک جعبه جداگانه قرار دهید.

کتاب، دفاتر و مدارک تان را جدا از لوازم دیگر بسته بندی کنید تا پس از اثاث کشی بتوانید آن ها را به راحتی پیدا کنید. به جای به هم ریختن همه اتاق ها، یک اتاق را در نظر گرفته و تمامی جعبه ها را در آن قرار دهید. ابزارآلات و تجهیزات خود را در یک جای مطمئن نگه دارید. حواستان به مدارک ضروری تان باشد و هر مدرکی که مربوط به خانه قبلی، خانه جدید و یا اسباب کشی است را نزد خود نگه دارید. آن ها را همراه با دیگر مدارک تان بسته بندی نکنید تا بتوانید هر چه سریع تر به آن ها دسترسی داشته باشید. شرکت لیت بار به صورت ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیلات در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام خواهد داد. از اینکه با این مقاله از لیت بار نیز با ما همراه بودید از شما متشکریم…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *