اتوبار تهران

اتوبار تهران

اتوبار تهران اسباب کشی منزل شما را بصورت تخصصی انجام میدهد و برای این کار از افراد حرفه ای استفاده میکند تا اسباب کشی منزل شما را در اسرع وقت انجام دهد. برای اینکه شما از این شرکت راضی باشید ماشین هایی که لوازم شما را حمل میکند همگی استاندارد هستند به طوری که ماشین ها دارای پتو و موکت است و از برخورد احتمالی لوازم شما با دیواره ماشین جلوگیری میکند.

اتوبار تهران
اتوبار تهران

اتوبار تهران

شرکت اتوبار تهران سهم زیادی از باربری تهران را عهده دار شده و خدماتی که میدهد کاملا متفاوت است و ارائه این خدمات کاملا درست و اصولی است و برای اینکه شما عزیزان محدودیت زمانی نداشته باشید هفت روز هفته و ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل در حال فعالیت است.

اسباب کشی آسان با اتوبار تهران

از گذشته تا به حال یکی از سخت ترین کارها اسباب کشی بوده چرا که به دلیل وجود لوازم شکستنی و قیمتی کار را برای کسی که بار را حمل میکند سخت کرده به همین سبب اتوبار تهران پرسنل هایی که برای حمل میفرستد را از قبل آموزش داده تا با چنین مشکلی روبه رو نشود این شرکت همچنین از بروزترین لوازم بسته بندی استفاده میکند تا لوازم شما سالم به مقصد برسد.

سپردن اسباب کشی به اتوبار

ممکن است شما برای یک بار هم که شده اسباب کشی کرده باشید پس شاهد آن بودید که به هنگام حمل ممکن است با در و دیوار برخورد داشته باشد پس باید لوازم را بصورت هوشمندانه بسته بندی شود که این کار را اتوبار تهران برای شما انجام میدهد تا شما را از نگرانی های اسباب کشی رها کند.

اتوبار و مراحل اسباب کشی

اگر اتوبار تهران را برای اسباب کشی منزل خود انتخاب کرده اید پرسنل های این شرکت موظف است که ابتدا لوازم شما را با بهترین لوازم بسته بندی کند سپس به ماشین حمل بار انتقال دهد بعد از رساندن به مقصد دوباره لوازم را در جایی که شما تعین میکنید قرار دهد این شرکت لوازم الکترونیکی شما را نیز نصب میکند مثل (یخچال، تلوزیون، لباس شویی، لوستر).

بسته بندی درست وسایل با اتوبار تهران

بسته بندی یکی از مهمترین بخش های اساس کشی است که کار هر کسی نیست ممکن است شما لوازم کوچک را بسته بندی کنید اما لوازم بزرگی مانند میز، صندلی، یخچال نیاز به حرفه و تخصص دارد همچنین مهم بسته بندی درست است که اگر درست نباشد منجر به آسیب رسیدن به لوازم شما میشود پس برای جلو گیری از آسیب رسیدن به لوازمتان این کار را به اتوبار تهران بسپارید

اتوبار تهران
اتوبار تهران

انتقال وسایل با اتوبار تهران

بعد از بسته بندی لوازم شما به مرحله انتقال لوازم میرسد که این کار نیز خیلی سخت دشوار است اگر شما در طبقه اول باشید شاید کار کمی آسان باشد ولی اگر خانه شما آپارتمانی باشد از برخورد لوازمتان به پله ها و دیوار ها لوازمتان سالم به مقصد نمی رسد برای همین شرکت اتوبار تهران از پرسنل های  تنومند حرفه ای استفاده میکند که لوازمتان بدون برخورد به در و دیوار سالم به مقصد می رسانند.

اتوبار تهران
اتوبار تهران

چیدمان خانه توسط اتوبار تهران

پس از بسته بندی لوازم و انتقال آن به مقصد کار پرسنل های ما تمام نشده است آنها شما را برای چیدمان خانه همراهی می کنند یکی از مشکلاتی که هر فرد با چیدمان خانه رو به رو میشود این است که فرد دیگر توان چیدمان را ندارد پس این کار را به پرسنل های ما بسپارید تا این کار را برای شما به نحو احسنت انجام بدهند. اگر سلیقه شما با سلیقه پرسنل های ما متفاوت است کافی است که از پرسنل های ما درخواست کنید تا لوازم را در هر کجایی که شما تعیین می کنید قرار دهند.

وسایل حمل و نقل اتوبار تهران

راننده هایی که شرکت اتوبار تهران برای شما عزیزان می فرستند کاملا آموزش دیده و حرفه ای هستند و ماشین هایی که این شرکت استفاده می کند کاملا استاندارد هستند چرا که ماشین های این شرکت با پتو و موکت پوشیده شده است تا از اثرات ناشی از برخورد لوازم با دیواره ماشین جلوگیری کند همچنین این شرکت دارای ماشین های مسقف هستند این ماشین ها در روز های بارانی و برفی کاربرد دارند.

جعبه های اسباب کشی

برای بسته بندی لوازم خود نیاز به کارتن های زیادی است که علاوه بر هزینه، وقت زیادی از شما میگیرد این مشکل نیز با درخواست اتوبار تهران حل میشود چرا که شرکت موظف میشود جعبه ها را خودش تهیه کند در حقیقت اگر شما با اتوبار تهران تماس بگیرید فقط نظاره گر بسته بندی شدن لوازم خود میشوید و به دور از درد های ناشی از بلند کردن لوازم سنگین چرا که این شرکت تمامی لوازم شما را بسته بندی میکند همچنین به ماشین انتقال میدهد و دوباره در مقصد برای شما عزیزان میچیند.

بیمه وسایل بوسیله اتوبار تهران

برخی از مشتریان همیشه ترسی در دل داشتند و نمیتوانستند به باربری ها اعتماد کنند شرکت اتوبار تهران به همین سبب از پرسنل هایی استفاده میکنند که قبلا آموزش دیده اند همچنین برای اطمینان بیشتر لوازم شما را بیمه میکند تا شما بدون نگرانی به شرکت اتوبار تهران اعتماد کنید.

بسته بندی لوازم منزل

  1. استفاده از کارتون های چند لایه
  2. استفاده از ساک های مخصوص لباس
  3. استفاده از ضربه گیر مخصوص برای لوازم گران قیمت
  4. استفاده از چسب های با کیفیت
  5. استفاده از سلفون برای بسته بندی هرچه بهتر لوازم شما
  6. ارائه بقچه های زیپ دار
  7. جدا کردن لوازم از یک دیگر با ماژیک   

آسیب دیدین محیط در اسباب کشی

یکی دیگر از مشکلات اسباب کشی توسط خود فرد این است که به هنگام حمل ممکن است به در و دیوار خانه آسیب برساند و شاید با خود بگویید برایم مهم نیست ولی از لحاظ اخلاقی درست نیست همچنین اگر شما مستجر باشید صاحب خانه ممکن است شما را به پرداخت هزینه وادار کند پس برای جلو گیری از هر گونه آسیب به محیط خانه کار را به پرسنل های کار بلد ما بسپارید تا از بروز هر گونه مشکل جلو گیری شود چرا که پرسنل های ما همگی با تجربه هستند پس برای تماس با اتوبار تهران با این ۰۹۱۴۶۶۷۴۰۸۰ شماره تماس بگیرید با تشکر .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *